Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Amerikai ének (2008)

An American Carol

BoBamburg   2019. 05. 23.

Egy baj van ezekkel a gyenge már már zsé kategóriás Leslie Nielsen filmekkel. Mégpedig az, hogy nem tudok nekik ellenállni. Komolyan mondom, én jól szórakoztam rajta, a legtöbb poén rendben volt, jól kifigurázza az amerikai társadalmat és a terrorista merénylőket. Mondjuk nem árt ha az ember bekészít pár sört mellé.

Sniper   2016. 02. 25.

Minden megvolt benne, amivel gúnyolni, parodizálni lehet az USA-t, meg minden más elképzelhetőt, csak annyi a gond, hogy egyáltalán nem vicces, szellemes, vagy nevetséges.

Phalanx   2015. 01. 12.

Ebben a filmben leslie Nielsen jelenléte. al egszimpatikusabb elem, ezenkívül az, hogy egy Zuckerre jellemző hamisítatlan amerikai komédiát látunk, annak minden jellemzőjével, ezek viszont ma már korántsem hatnak olyan frissítően, mint régebben...mindenesetre, ez azért nem jelenti, hogy rossz lenne.

Jon Voight több sort is maga írt a szövegéből.

Wayne Knight és Frank Caliendo visszautasította Michael Malone szerepét.