Andaz Apna Apna

Amar (Aamir Khan) és Prem (Salman Khan) két álmodozó, akiknek egy közös céljuk van, a meggazdagodás, azáltal hogy feleségül veszik a gazdag Ram Gopal Bajaj (Paresh Rawal) lányát, Raveena Bajajt (Raveena Tandon). A fiúk a buszon futnak össze, és hamarosan rájönnek arra,… Több

Forgatókönyvíró: Rajkumar Santoshi, Dilip Shukla
Aamir Khan
Raveena Tandon
Aamir Khan

2017.10.16 Deku

Hát ez valósággal hihetetlen, ennyire precíz és megfelelő filmet ritkán látni. Kiváló alkotás lett a maga nemében mindenképpen. Remekek voltak a színészek, a története is nagyon tetszett és éppen emiatt biztos szívvel ajánlom mindenkinek. Nagyszerű időtöltés.

2016.09.08 e-batta

Ezt többé nem veszem elő

Jézusmáriaszentjózsef! Ez a film is bekerül azok közé, amiket többé nem nézek meg! Pedig, ha a stáblistát olvasom, tekintélyes neveket lehet találni: Aamir Khan, Salman Khan, Raveena Tandon, Karisma Kapoor és Paresh Rawal. De ott kezdődik a baj, hog... Teljes kritika

Raveena Tandon és Karisma Kapoor a valódi nevükön szerepelnek a filmben.Szerző: e-batta

Amikor Aamir Khant és t megkeresték a szerződéssel, mindketten több képernyőidőt akartak a másiknál, végül megállapodtak azonos megjelenési időben.Szerző: e-batta

Egy interjúban Aamir Khan az mondta, hogy a forgatás alatt annyira ideges volt, hogy folyton elkésett a felvételekről, ezért úgy döntött soha többet nem dolgozik vele. Ironikus, hogy most a legjobb barátok.Szerző: e-batta

A film gyengén teljesített a bemutató után, de azóta kultuszfilmmé vált.Szerző: e-batta

Amikor tól megkérdezik a filmben, hogy látta-e a Sholay-t (1975), azt válaszolja, igen, tízszer. Erre Aamir Khan tréfásan megjegyzi: Persze, mert az apja írta. Ez igaz. Apja, Salim Khan volt a társírója a hatalmas mozisikernek.Szerző: e-batta