Aquamarine

Aquamarine

2021.04.04 Rea387147

Szórakoztató film. Nem annyira rossz film, egy esélyt mindenképpen megér. Viszont inkább fiatalabbaknak fog jobban tetszeni, és szerintem őket jobban megfoghatja. Én is gyerekként láttam, a minap újra megnéztem, de nem annyira fogott már meg, mint régebben. A film története jó, és a szereplők is jól játszanak.

2015.01.26 agnes

Jó film! Ajánlom minden lánynak, aki szereti az e fajta típusú filmeket :) !

2020.12.23 helfannn

Egyszer meg lehet nézni, még másodjára is, de akkor már nem olyan szívesen és élvezettel nézzük meg a filmet. Egy kicsit H2O feelingem volt, de az persze fényévekkel jobb ennél. Nem mondom, hogy utáltam, de van sok hibája ennek a filmnek.

2016.07.28 feketerigous

Ezt a filmet inkább csak a fiatalabb lányoknak ajánlom, egyszer mindenképp meg lehet nézni. A története jó, kikapcsolja és szórakoztatja az embert. A szereplők jól játsszák a szerepeiket. Sajnos pár rész, nekem kicsit unalmasra sikeredett, de ez a legkevesebb.

2016.10.26 grufa

Ezt a szörnyű és félresikerült komédiát nem ajánlom még a tizenegykét éves kis csajoknak sem. Rettentően bugyuta és humortalan.

2015.07.06 Sziszi

Valaki számára igenis megvan a maga varázsa, a barátságról és a romantikus szerelemről szól és néha mindenkinek vannak életszakaszai, amikor beleesik abba a hibába, hogy hisz ezekben a tündérmesékben. Nincs ezzel semmi baj...