Aquarius

Vonyc   2018. 08. 18.

Most kezdtem el újra 2 év után, mert elkészült a felirat a teljes évadhoz. (örök hála a fordítóknak!!) A Californication-t nem bírtam, de ennek adtam egy esélyt, hátha David Duchovny-t itt kicsit más jellegű szerepben láthatom és nem kellett csalódnom. Iszonyat jól áll neki ez a sokat látott zsaru karakter. Szerencsére nem kell, hogy vigye a hátán a sorozatot, mert a hippikorszak Amerikája tökéletesen be van mutatva, a karakterek ki vannak dolgozva, jó a sztori, a színészek is mind jók egytől egyig és e mellé van egyfajta hangulata és ez a hangulat az ami miatt leköt. Itthon szerintem nem sokan ismerik és nem is volt túlhypeolva külföldön sem, talán ezért is volt még kellemesebb csalódás ez a sorozat. Aki szereti a hatvanas évek hangulatát és ezen belül is a bűnügyi sorozatokat, annak mindenképpen érdemes megnézni!

Grey Damon
Gethin Anthony