Az ezeregyéjszaka virágai (1974)

Il fiore delle mille e una notte

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

DarkMoss   2015. 10. 21.

Érdekes film, egyáltalán nem erre számította, amikor elkezdtem nézni. Csak utána olvasva esett le a tantusz a rendező kilétével kapcsolatban. Nem az én zsánerem; nekem túlságosan kendőzetlen és erkölcs nélküli volt ez az egész. Ráadásul a sok szereplő is összezavart. Nem élveztem.

Toncsi   2015. 01. 13.

Rajongok Pasolini filmjeiért, így természetes volt, hogy ezt a filmet is megnézem. Régebben láttam, s most újranéztem, de ugyanúgy élveztem, mint korábban. Nagyon megfogott a film képi világa; vizuális téren nagyon erősek az egyes jelenetek. És ehhez még párosult a két remek főszereplő és Morricone filmzenéje. Igazi filmcsemege minden kultúrínyencnek.

Davoli Ninetto