Árral szemben

Striking Distance

2022.05.12 JRD

Elnagyolt

Maga a sztori nem rossz, ellenben a kidolgozása, a történetvezetés lapos. A 90-es évekbeli filmeken gyakorta észrevehető a kidolgozatlanság, az elnagyolt történetfolyam. Pedig egészen pacek film lehetett volna belőle, de ki tudja. A nagy újraforgatások korában, talán valaki ezt a filmet is érdemesnek tartja egy újjáélesztésre. Bruce Willis kedvenc. Tagadhatatlanul nyomott hagyott a filmtörténelemben megannyi szerepével és szinte már szemtelenül pimasz sármjával. Egyformán jól áll neki a komikus, az akcióhős vagy a negatív karakter. Sarah Jessica Parker (mint semmiben) nem hagyott bennem mély nyomot. Inkább amolyan lelkes főiskolai hallgatónak, mint komoly színésznőnek hatott, de az ilyen sztorikba mindig kell egy csinike is. Szórakozni, csemegézni a múlt századi akciófilmek között jó. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2015.04.08 KATE

Igazán kíváncsi lettem volna, hogy a megjelenéskor vajon hogy fogadta a közönség, szerintem mára megkopott, nem egy időtálló alkotás. Sajnos nagyon lapos szinte minden szempontból, a képi világa is teljesen jellegtelen. Kár érte.

2018.12.06 mamiéstöti2

Lebilincselő film Bruce Willistől. Az egyik kedvenc akciófilmem. Végig izgalmas és nem lehet előre következtetni.

2015.02.09 dombia94

Általában nem szeretem az ilyen típúsú filmeket, de ez a film nagyon tetszett!! A végén pedig egy olyan csavar van, ami szerintem tényleg nem kiszámítható és átlagos fordulat! Bruce Willis remek alakítást nyújt ebben a filmben! Nagyon tudom ajánlani mindenkinek!

2017.03.16 kuba.pal

Nem egy rossz akciófilm, bár teljesen felejthető, egyszer nézhető. Az egészet valahogy csak Bruce Willis alakítása tartja, amely alakítás már a jól megszokott, szikár karakter. Nem mondanám túlzottan izgalmas filmnek, ennek ellenére szerintem, az aki szereti a műfajt, annak tetszeni fog ez a film is. :)

2018.05.17 Filmelemző

Már 25 éve annak, hogy ez a film elkészült, de még ma is élvezetes. Fő erőssége a fordulatos sztori és maga Bruce Willis, aki itt még tetemes hajmennyiséggel tolja végig a filmet. Sarah Jessica Parker még kifogástalan külsejű és kettejük románca is ... Több