Arsene Lupin kalandjai

Premier (HU): 2005.04.28.
Eva Green
Eva Green

2019.12.24 Artemisia

Teljesen átlagos film és egy közepes Arséne Lupin-adaptáció. Amit fel tudnék hozni negatívumként az az, hogy nagyobb teret kap Arséne Lupin személye, mint maga a cselekmény, ami nem lenne baj, ha jobban ki lett volna dolgozva a karakter. Elhiszem, ho... Több

2018.09.06 TribeBubu

Sajnos még a könyvhöz nem volt szerencsém, de néhány Arséne Lupin film- és rajzfilmváltozatot már láttam. Azokhoz képest szerintem ez is egy remek film. Fordulatos, látványos és a színészek is megfelelő színvonalat nyújtanak. Nem mondom, hogy gyakran meg fogom nézni, de legalább egyszer mindenképpen érdemes megtekinteni.

2017.02.08 kasztni

A kiváló szereposztás ellenére sajnos nem tudtam élvezni ezt a filmet, mivel a sztori rettenetesen kiszámítható és sablonos. Eva Green persze elképesztően jól alakít, de még ez sem menti meg a filmet.

2017.12.29 SunnyM

Hát, nekem ez a film abszolút csalódás volt, nem is értem, minek készítették el egyáltalán. Szerintem simán kihagyható.

A film Eva Green 2. filmszerepe a 2003-as Álmodozók után.Szerző: Artemisia

A film 23 millió euróból készült el, és valamivel több, mint 9 és fél millió dollárnyit hozott vissza.Szerző: Archívum

Arsene Lupin kalandjaiból 12 könyv készült el, a film több Leblanc-regényből is merített. Szerző: Archívum