Asterix és Obelix: A Kleopátra küldetés

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre

2019.07.21 Ms. Akárki

Egész aranyos történet lett a végére, de ez a hirtelen helyszín, környezetváltás nem tett olyan jót a filmnek. Vicces és pörgős amit már megszokhattunk az első részben, de sok a fárasztó egyiptomos poén. Egyszernézős így sajnos.

2019.05.18 Thibo84

Tetszett a filmben, hogy a magyar szinkronban rímelve beszéltek, de az első részhez képest ez lassú folyású volt. Nem volt annyi akció és római katonáknak kiosztott pofon sem, pláne a film végén a nagy csata közben bevágtak egy rövidke dokumentum filmet, ami még inkább növelte a nem tetszésemet.

2017.05.27 Sem Rorrey

Nagyon sokszor láttam, s mindig tudtam élvezni, személyszerint nekem ez tetszett legjobban az Asterix filmek közül.

2018.10.12 LionelMessi10

Szerintem remekül sikerült gall hőseink újabb izgalmas kalandja, A fáraók földjén játszódó történet a film alaphangját megadja, Építész barátjuk megsegítésére sietve utaznak a Nílus völgyébe, Hogy időben felépítsék palotáját Ceasar szíve hölgyének... Több

2016.08.07 VFTS

Nem volt olyan jó, mint az első rész, de jó. Az, hogy rímekbe beszélnek szerintem remek ötlet volt.

2017.09.13 Deku

Ez a film nagyon rossz lett. Az első percekben csak pislogtam és nem értettem hova kerültem. Nagyon sok sebből vérzett a történet, emiatt pedig nagyon húztam a számat. Nem tetszett.

2016.07.18 zselyke

Az egész film remek végig csak rímekben beszélnek ez Asterix legjobb filmje.

2016.07.25 N.Béla

Aranyos Asterix és Obelix feldolgozás, de az első rész azért még nézhetőbb volt. Szerintem a képregényből rajzfilm feldolgozás még indokolt volt és klasszikussá vált, de ezek a filmek már valahogy nem az igaziak. Erőltetetté vált és allig van benne vicc.

2018.12.01 Polip2007

Tetszett!