Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Atlanta (2016-2021)

Atlanta

Johnny   2019. 03. 06.

Zseniális.

tjhoooker   2017. 02. 13.

Az elso resz nagyon utos lett s nekem utanna nagyon vissza esett de ugy vagyok vele ha elkezdek egy sorozatot vagy akar filmet akkor is vegig nezem ha nem adok neki sok eselyt mert nem lehet tudni mi fog kisulni a vegere...Igy voltam az Atlanta-val i... több»

Domino   2016. 12. 17.

Én adtam egy esélyt az Atlantának, és nem bántam meg, az első két rész nagyon érdekesnek tűnt. A harmadik kicsit visszavett a lelkesedésemből, majd meglátjuk hogyan tovább.

varjú   2016. 10. 24.

Nagyon mulatságos és "erős" helyzetekkel teli sorozat. Valami azt súgja a következő évad még ennél is jobb lesz, a Glover rajongói bizonyára egyetértenének velem.

Donald Glover

Donald Glover a sorozattal elnyerte a legjobb színésznek járó Emmy-díjat komédia kategóriában.

(GedyPapa)

A vicces jelenetek mellett kiválóan férnek meg a komolyak is, miknek súlyára csak akkor döbbenünk rá, amikor ez a máz lepereg a művészien megkomponált képekről - merthogy esztétikailag is nagyon rendben van az Atlanta - és nem marad más, csak a színtiszta, húsbavágó valóság, mint például a finálé utolsó perceiben. több»