Az ajtó

The Door

2020.09.07 qwer

Kétség sem fér hozzá, hogy valamennyi színész remekül alakítja a karakterét, mégis hiányzik valami a filmből, s miután nem kaptam kielégítő választ arra, mit jelent az "ajtó", mi a szerepe az írónő és Emerenc életében, elolvastam Szabó Magda regényét... Több

2017.07.24 Deku

Ismét csak magyar alkotás és nem ragadtatott el. Szabó Magda viszont kiváló volt. Közepes szint. Ennél még az is jobb lett volna ha nem csinálnak a készítők semmit. Nem tetszett.

2017.04.03 T.Andras

Kiváló szereposztással és remek rendezéssel született meg Szabó Magda Az ajtó című regényének filmes adaptációja. Nagyon hűen követi a könyvben leírtakat. Bámulatosan jó film, az egyik legjobb a hazaiak közül.

2016.12.30 Potoczkie

Szabó Magdától a kedvenc művem Az ajtó. A filmben különösen tetszett, hogy hűen követi a történetet. A karakterek külleme, jelleme is éppen olyan, mint ahogyan azt az írónő megálmodta. Nagyon szép magyar film.

2017.02.25 Péter

Szabó Magda Az ajtó című műve alapján kézült magyar film az egyik legjobb, amire igazán büszkék lehetünk. Nekem nemcsak a regény, hanem az azt hűen bemutató film is nagy kedvencem.

2015.11.25 Toncsi

Főleg Helen Mirren játéka miatt néztem meg, érdekelt, hogyan alakítja a szerepét ebben a számára kissé szokatlan közegű filmben. Nagyszerű volt! Kiválóan játszotta Emerencet, ami pedig nem egy könnyű karakter, terhelt múltja miatt. Tényleg nagyon szép film. Mindenkinek ajánlom.

2014.11.28 BloodyMary

Nagyon jó jellemábrázolások és szépen kirajzolódó cselekményszál. Amit esetleg kifogásolhatok-de tényleg csak egy kicsit-az az, hogy Emerenc titokzatos múltjáról, olyan nagyon sokat nem tudunk meg. Két flashback-kel a régi életéből nem nagyon bontakozik ki a múltja számomra.

2015.03.29 babus1004

Jó adaptáció Szabó Magda regényéből. Egész jól sikerült visszaadni a könyvben leírt történetet. A szereposztást jól eltalálták. Tetszett a film.

2020.02.29 Ildikó Szigeti

Igazán nagy színészek játszottak el, hús vér karaktereket. Eperjes Károly végre nem ripacskodott, egészen hitelesen hozta a rá osztott karaktert. A film tökéletes és felemelő. Nem értek egyett azzal a véleménnyel, hogy jobb lett volna ha nem is készü... Több