Az áruló

Az áruló

Traitor

Titkos összeesküvés nyomára bukkan Roy Clayton, a Szövetségi Nyomozó Iroda ügynöke. A szálak a Különleges Ügyosztály egykori munkatársához, Samir Hornhoz vezetnek. A nyomozásba egy másik FBI-ügynök, Max Archer, valamint Carter, a Központi Hírszerző Iroda veterán összekötője is bekapcsolódik. Ahogy a dolgok kezdenek egyre jobban elfajulni, Clayton rájön, hogy a szövevényes ügy valójában egy nagyszabású terrorista akciót takar. Öngyilkos arab merénylők egy időben akarnak buszokat robbantani szerte egész Amerikában. Vajon sikerül-e megállítani őket?

Forgatókönyvíró: Jeffrey Nachmanoff, Steve Martin
Premier (HU): 2009.03.19.
Don Cheadle

2019.05.14 indingo

Napjaink megint legaktuálisabb témája a terrorizmus, ebben a filmben mind a kétoldalt láthatjuk, hogyan fanatizálnak embereket a hitükre alapozva és hogyan simulnak az egyszerű emberek közé és hajtanának véghez merényleteket és a másik oldal, hogyan ... Több

2015.08.12 Gabor

Az elmúlt 10 év egyik legjobb krimje.Nálam 10/8. Jó a sztori,izgalmas,egy percre sem unatkoztam rajta.Van benne váratlan fordulat is.

2010-ben készült egy nem hivatalos remake Malajziában, Anwar címmel.Szerző: harnas1207