Az élet háza

Life as a House

2023.12.07 dailyfilmsan

Egy nagyon érzelmes film, ami bemutatja, milyen idegesítőek tudnak lenni a hormonoktól túlfűtött tinik. Na de ezt félretéve igazán jó film. Figyelem, garantált a sírás!

2017.09.04 Berto49

Régen láttam ilyen jó filmet, amit érdemesnek tartok meg is tartani. A 2001-ben készült film története és a kivitelezése néha kicsit giccses, de ennek ellenére végig élveztem. Kevin Kline (Tordy Géza magyar hangjával) kitűnő, de nem marad le mögötte ... Több

2023.06.17 Filmbarát73

Az érzelmeimet eléggé letesztelte ez a film, a mondanivalójáról már nem is beszélve. Bejött, és még a zenéjére is ügyeltek.

2015.08.12 Corazon.Donq

Nos erre azt tudom mondani, hogy ülj le 1-es. Ezt a csillagot is kapja majd mivel nem jött át az az érzés amit nyújtani akart. Szerintem kicsit jobban is megfoghatták volna a történet menetét mint ahogy azt tették.

2015.06.19 Kellangy

Nagyon szép film! Családi kapcsolatok fontosságáról, az együtt töltött idő, apa-szerep megélése. Kedves, sokat adó film az életről. Mindenképp ajánlom egy családi programnak!

2015.02.10 Aziren

Teljesen véletlenül botlottam bele ebbe a filmbe évekkel ezelőtt, aztán eltelt pár év, mire sikerült újra rátalálnom, de azóta is ez az egyik kedvenc filmem. Egyszerűen nincs olyan pontja, amibe bele tudnék kötni. Maga a sztori nem túl különleges, de... Több

2015.04.30 llaaura12

Nem is tudom, azthiszem egy informatika órán kezdtük el nézni. Nagyon tetszett, ahogy a rossz fiú átalakul egy igazán szerető fiatalemberré. És a végen helyesen cselekedik, követvén apja akaratát. :)