Bazi nagy görög lagzi

My Big Fat Greek Wedding

2017.12.30 authorgirlll

Ez egy klasszikus műfaj teremtő film. Nagyon jó szerelmi szál nagyon jó színészek. Az alaptörténet is remek és a kivitelezésben sincs kivetni való. Kedvencem az apuka aki mindig tudja mi is a görög.

2016.05.04 raczdavidzsolt

Átlagos film! Átlagos szereplőkkel!

2017.03.09 Acropolis

Annak ellenére hogy nagy reklámja volt a filmnek és sokan istenítik, Nekem nem igazán jött be a film, nem adott semmi maradandót. A humora sem győzött meg.

2017.02.25 clay00

Agykikapcsolás! Sírva röhögős, vicces, könnyed romantikus vígjáték lett belőle. A sztereotípia érződik azért benne,mint sok amerikai filmben,amit külföldiekről készítenek.

2016.12.30 Potoczkie

Sajnos elég gyengér sikerült a film, pedig sokkal többet is ki lehetett volna hozni a történetből. A színészekkel nem lett volna baj, ha a karakterük, melyet meg kellett formálniuk, nem lett volna ennyire bárgyú.

2016.06.29 Pock

Nekem túlságosan idiótának hatott a film. Volt benne egy-két jó poén, de összességében újdonságot nem adott. A szereplők átlagosak. Egyszeri nézésre szórakoztató, kellemes film.

2017.02.25 Beuszi

Nem voltam oda ezért a filmért, de mondjuk én nem is szeretem az ilyen jellegű vígjátékokat. A színészekkel volt a legnagyobb problémám, nekem túlságosan műek voltak.

2016.10.22 kernernoemi

Hangulatos, laza, könnyed film, érdemleges sztori nélkül, de jó humorral. Jól összeválogatták a karaktereket, minden szereplő szerethető és valami miatt megfogja a nézőt.

2016.12.15 Maxima

Egyszer nézhető, laza vígjáték, de újdonságot nem adott. Sablonos, egyszerű, nem sok tartalommal bíró vígjáték. Lazításra kellemes kikapcsolódásra viszont alkalmas.

2016.07.24 Igob1

Eszementül jó vígjáték ez a régi film. De kár volt folytatniuk. Az egyben megvolt még az a spiritusz, ami a szereli történetes vígjátékokban kell tipikusabban, de a kettő csupán hülyeségekről szólt. Egyszernézős, de akkor is többet érdemelt volna ez a film.

2016.08.23 beus1987

Kellemes kis film, nem túl bonyolult történettel, de kedvelhető párbeszédekkel.

2017.08.28 ocskol

Nem túl jó, inkább átlagosnak mondható vígjáték, nekem nem különösebben nyerte el a tetszésemet, eléggé bugyutának és vontatottnak találtam. max egyszer nézhető.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Alapvetően nem rossz film, de semmi újdonságot nem adott. Szórakoztató, de egyszer nézhető kategória nálam. Laza, egyszerű film. átlagos, közepes kategória.

2015.03.26 Galway

Bájos film, olyan laza lötyögős. Újat nem tud mutatni, de kiváló Péntek esti kikapcsolódás;) Kellemes, szórakoztató film, bátran merem ajánalni