Beethoven

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Nagyon aranyos családi film. A kutyás filmek közül is kiemelkedő alkotás, a szereplők nagyon szimpatikusak.

Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Tökéletes gyerekfilm egy nagy mamlasz de szeretnivaló kutyával a főszerepben. Tamulságos történet a szeretetről, barátságról és a kutyák végtelen hűségéről, persze jó sok kalamajkával együtt.

NFG   2018. 03. 31.

Nagyon édes kis film, amiben külön tetszik, hogy a kutya anélkül is érdekes, fontos szereplő, hogy beszélne! Imádnivaló az a nagy bernáthegyi "kutyuska"!

fazsuzso   2015. 12. 23.

Rendszeresen érdemes újranézni, mert nagyon aranyos, megunhatatlan, könnyed családi film, édes kutyussal és szerethető színészekkel. Kalandos, mozgalmas, megható.

zsanett1231   2015. 03. 11.

Rettentő aranyos kis családi film. Aki szereti a kutyákat, szeret nevetni, annak meg kell néznie minden részét. Gyerekként sokszor láttam, de felnőtt fejjel is újra tudnám nézni.

Charles Grodin és Bonnie Hunt házastársakat alakítanak a filmben, holott a valóságban Grodin 26 évvel idősebb Huntnál.

, Buster Keaton özvegye tanította be Beethovent a szerepre.