A szerelem útján

Before We Go

2021.09.12 Klauka89

Evans miatt megéri megnézni. 10/4. A legjobb rész benne nekem, mikor a srác megpróbál segíteni a lánynak, aztán végül a csaj sarkon fordul és otthagyja. Majd bemegy egy olyan utcába, ahol 3 veszélyesnek és kötekedőnek tűnő férfi fixírozza őt az utca ... Több

2018.08.15 dailyfilmsan

Nagyon átlagos romantikus film. Próbálkozik a humorral de nem segít rajta. Kis bájos története van de ennyi az egész repertoár. Nem tud kimagasló lenni és az elnyújtott párbeszédek a semmiről vagy éppen a mindenről egyszerre kicsit összekavar és untat. Nem érdemes szerintem megnézni.

2017.07.18 Szilonka

Eléggé melankolikus az egész film és hétköznapiak a párbeszédek, ami persze nem baj. Én talán egy kicsit humorosabb oldalra mentem volna el. Valami befejezésnek örültem volna.

2016.04.17 andor50

Szeretem az ilyen filmeket, talán emiatt nem is zavarnak a film hibái. Szerintem nagyon aranyos és romantikus. Nem olyan jó mint a Mielőtt felkel a nap, vagy mint a Mielőtt lemegy a nap, de ettől függetlenül nekem nagyon bejött. Chris Evans egész jó rendezőnek is.

2017.07.25 Lonka

Chris Evans első rendezésének szerintem megfelelt a film. A történet a véletlenekről szólt, ahol találkozik két ember, akiknek közösen szükségük van egymásra.

2019.07.29 Greeta

Nem érintette meg a film a szívemet, pedig azt várná egy romantikus filmtől az ember. Lassan építkezett és a végére sem lett belőle semmi.

2019.03.09 Timcsi

Nem hagy túl sok maradandót maga után, holott Christ nagyon kedvelem. A története olyan semmilyen.

2020.01.08 petraszab

Chris Evans egy tehetsége pali, bár nem a legjobb szerepeket vállalja el. Ez a film az ő munkája, de elég halovány jellegtelen film, hamar elfelejti az ember a storyt.

2018.07.31 TribeBubu

Alice Eve miatt került a várólistámra ez a film. Aztán amikor megláttam, hogy Chris Evans a rendezője, még jobban érdekelt. Végül csalódtam is meg nem is. Ritka bárgyú és giccses egy darab, még a romantikus műfajon belül is. Négy forgatókönyvíró ezze... Több

2016.04.25 Leoni

Jobbra számítottam, de a maga nemében végülis jó alkotás, volt benne pár emlékezetes dolog, a rendezés rendben volt Amerika Kapitány :) De hogy a címek milyen uncsik magyarul, hogy a szerelem szó mindig belekerül. Ez alapján soha nem emlékeznék rá, ellenben az angolra igen.

2016.07.01 veress75

Nagyon tetszett ez a film. Sok szemszögből bemutatja, milyen is egy kapcsolat barátokkal, idegenekkel, szeretőkkel, exekkel, stb. Néha elég annyi is, ha csak beszélgetsz valakivel akivel megoszthatod az érzéseidet. Nekem ez a film ezt jelenti.

2016.12.02 gubimari

Akik szeretik Chris Evans-t, azoknak kötelező darab A szerelem útján. Átlagos film, nem kell nagy durranásra sámítani, viszont megnézni érdemes. Tetszett a színészek játéka, habár a forgatókönyvön még sok csiszolnivaló lett volna.

2017.07.19 jojojo3

Ezt a filmet a színészek mentik meg a totális bukástól, de hát ennyit számít egy gyatra forgatókönyv. Így viszont a legkisebb mértékben sem tudom, és merem ajánlani, esetleg Chris Evans rajongóinak, de azért nekik is csak nagyon félve.

2016.07.02 Ricardo Garcia

Nekem csak utólag esett le, hogy ez a filmet Evans rendezte, ehhez pedig csak gratulálni tudok. Egy teljesen kellemes kamaradarab lett, bár a világot természetesen nem váltja meg, de első lépésnek teljesen rendben van.