A szerelem útján (2014)

Before We Go

Klauka89   2021. 09. 12.

Evans miatt megéri megnézni. 10/4. A legjobb rész benne nekem, mikor a srác megpróbál segíteni a lánynak, aztán végül a csaj sarkon fordul és otthagyja. Majd bemegy egy olyan utcába, ahol 3 veszélyesnek és kötekedőnek tűnő férfi fixírozza őt az utca ... több»

dailyfilmsan   2018. 08. 15.

Nagyon átlagos romantikus film. Próbálkozik a humorral de nem segít rajta. Kis bájos története van de ennyi az egész repertoár. Nem tud kimagasló lenni és az elnyújtott párbeszédek a semmiről vagy éppen a mindenről egyszerre kicsit összekavar és untat. Nem érdemes szerintem megnézni.

Szilonka   2017. 07. 18.

Eléggé melankolikus az egész film és hétköznapiak a párbeszédek, ami persze nem baj. Én talán egy kicsit humorosabb oldalra mentem volna el. Valami befejezésnek örültem volna.

andor50   2016. 04. 17.

Szeretem az ilyen filmeket, talán emiatt nem is zavarnak a film hibái. Szerintem nagyon aranyos és romantikus. Nem olyan jó mint a Mielőtt felkel a nap, vagy mint a Mielőtt lemegy a nap, de ettől függetlenül nekem nagyon bejött. Chris Evans egész jó rendezőnek is.

Lonka   2017. 07. 25.

Chris Evans első rendezésének szerintem megfelelt a film. A történet a véletlenekről szólt, ahol találkozik két ember, akiknek közösen szükségük van egymásra.

Greeta   2019. 07. 29.

Nem érintette meg a film a szívemet, pedig azt várná egy romantikus filmtől az ember. Lassan építkezett és a végére sem lett belőle semmi.

Timcsi   2019. 03. 09.

Nem hagy túl sok maradandót maga után, holott Christ nagyon kedvelem. A története olyan semmilyen.

Rendezői debütálásában Amerika Kapitány a hétköznapi hősök gúnyáját ölti magára. Chris Evans első próbálkozása a kamera mögött meglepően jólesőre sikeredett. több»