
Vélemények (19)
A szereplőfelhozatal ne tévesszen meg senkit. És még az ötlet sem lett volna rossz, habár nincs már új a nap alatt. A film sablonos, gagyi, a karakterábrázolás a felszínesnél is gyengébb, mondanivalója zavarosan összedobált klisékben nyilvánul meg, m... Több
Kellemesen meglepett, mert nem csak romantikus, hanem elég meta is: a film a filmben ötlet tök szórakoztató. A főszereplők kémiája hullámzó, de amikor működik, akkor nagyon. Inkább randifilm, mint mély dráma, de annak teljesen jó.
Az elmúlt évek magyar filmjeihez képest kritikán aluli. Nem vártam sokat tőle, de nagyot cslódtam. Nem nagy reményekkel ültünk be a párommal. A szokásos aktuális 'sztár'-gárda, gyenge poénokkal, erőltetett interakcióval, aminek át kellet volna jönnie... Több
Szerintem ez egy nagyon jól megírt, tele finom kis poénokkal, nagyon jó színészekkel, nagyon jó rendezéssel ellátott kedves kis film. Imádtam minden percét és jó volt kicsit visszarepülni 1995-be.
Láttam a filmet. Óriási gagyi. Elnagyolt, túljátszott, már ha ezt a szerény forgatókönyvet túl lehet játszani. A film értékét a villanásokra betett sztárok adják, mint pl. Szulák Andi. Azontúl semmi. Sz.K. Tamás is alulmúlja magát itt, bár ebből soka... Több