Beszélnünk kell Kevinről

We Need to Talk About Kevin

2024.02.03 Interfectorem Sabnock

Mert beszélni kell róla, az már biztos!

Hihetetlenül döbbenetes anya-fia dráma/thriller/horror filmet rakott le elénk Lynne Ramsay, aki nagyon érzékenyen nyúlt a témához! Mi is a témaválasztás? Eva (Tilda Swinton) nem tudja szeretni a gyermekeit, és nem is nagyon tudja megérteni, milyen az... Teljes kritika

2020.02.07 Szilonka

Nagyon erős lélektani film, amelyre csak a történet megnézése után eszmél rá az ember. Nem mindennapi történet.

2020.05.22 elekm90

Nagyon jó film, zseniális rendezés, tele remek szimbolikus képpel és jelenettel, valamint két remek alakítással Tilda Swinton és Ezra Miller jóvoltából, mégis talán a kegyetlen témája és ridegsége miatt nem tudott teljesen lenyűgözni. Ennek ellenére mindenki nézze meg, mert érdemes.

2016.02.17 indingo

Eléggé megrázó film. Nálam a témán kívül az adta az érdekességét, hogy tudtam, hogy két időben játszódik a sztori, de nem tudtam, hogy melyik volt előbb.

2017.08.30 Deku

Nagyon szórakoztató lett ez a film. Imádtam a karaktereket benne, ez pedig szerintem alap dolog egy filmnél, a történet is nagyon rendben volt, sőt mi több, imádtam. Nagyon nagy kedvencemmé vált.

2017.11.04 Bazzzsi

Kell gyomor a filmhez. Rengeteg kérdést felvet és valahogy , és keresi az ember a válaszokat, de nem találja. Nagyon komoly dolgot csinál a fiú, amire igazából nincs sose lehet magyarázat.

2015.08.09 hsanya182

Elég letargikus szochiopata dráma! Nevelési problémákra tesz utalást, az anya és fiú kacsolatának tökéletlenségeit boncolgatja. Szimpatikus volt az elején a történet megejelnítése, amikor a múlt, jelen és jövő képkockái egybemosódnak és gondolkodni k... Több

2018.04.23 TomÁcs

Nagyon komoly mondanivalójú film, lélegzet elállító alakításokkal. Tilda Swinton az édesanya és Ezra Miller a fú szerepében brutális volt. Nagyon érdekes film.

2016.02.19 Lonka

Furcsa, nyomasztó film. Szomorúsággal tölt el, hogy a fiú mennyire nem szerette az anyját. Nem is tudom, hogy ez miként tud kialakulni, mint láttuk már egészen pici korától kezdve meg volt a gyűlölet, annak ellenére, hogy teljes családban nevelkedett, szerető szülőkkel.

2017.12.19 Greeta

Tetszett, hogy a gyerekkortól követhettük végig a fiú és az édesanya kapcsolatát. A kezdeti összezördülésektől a brutális végkifejletig és miértekre nincs válasz.

2016.04.25 Zsceeeka

Fantasztikusan nagy hatású film, a könyvet is olvastam, de a színészek játéka tökéletes volt, igazán megrázó. Az anyát és a "felnőtt "fiút alakító színészek tökéletesen hozták a szerepüket.

2018.04.11 Annuska

Amikor először láttam, annyira zavaros volt, hogy csak második nekifutásra tudtam végig nézni. Zavaros a nyitánya, de utána eléggé összeáll a történet és egy remek filmet kapunk.

2018.06.02 bbozsi

Azon ritka filmek egyike, amitől más ember leszel. Mindenképpen érdemes megnézni.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Tilda Swinton egyik, ha nem a legnagyobb alakítása. A történet jó, sokkoló, meglepő, váratlan és minden, ami kell. A szereplők közül mindenkit lehet szeretni, meg a kisebb nagyobb hibáik és kilengéseik ellenére is. A témára fogékonyak számára mindenk... Több