Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Beszélnünk kell Kevinről (2011)

We Need to Talk About Kevin

elekm90   2020. 05. 22.

Nagyon jó film, zseniális rendezés, tele remek szimbolikus képpel és jelenettel, valamint két remek alakítással Tilda Swinton és Ezra Miller jóvoltából, mégis talán a kegyetlen témája és ridegsége miatt nem tudott teljesen lenyűgözni. Ennek ellenére mindenki nézze meg, mert érdemes.

indingo   2016. 02. 17.

Eléggé megrázó film. Nálam a témán kívül az adta az érdekességét, hogy tudtam, hogy két időben játszódik a sztori, de nem tudtam, hogy melyik volt előbb.

Deku   2017. 08. 30.

Nagyon szórakoztató lett ez a film. Imádtam a karaktereket benne, ez pedig szerintem alap dolog egy filmnél, a történet is nagyon rendben volt, sőt mi több, imádtam. Nagyon nagy kedvencemmé vált.

Szilonka   2020. 02. 07.

Nagyon erős lélektani film, amelyre csak a történet megnézése után eszmél rá az ember. Nem mindennapi történet.

TomÁcs   2018. 04. 23.

Nagyon komoly mondanivalójú film, lélegzet elállító alakításokkal. Tilda Swinton az édesanya és Ezra Miller a fú szerepében brutális volt. Nagyon érdekes film.

hsanya182   2015. 08. 09.

Elég letargikus szochiopata dráma! Nevelési problémákra tesz utalást, az anya és fiú kacsolatának tökéletlenségeit boncolgatja. Szimpatikus volt az elején a történet megejelnítése, amikor a múlt, jelen és jövő képkockái egybemosódnak és gondolkodni k... több»

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Kell gyomor a filmhez. Rengeteg kérdést felvet és valahogy , és keresi az ember a válaszokat, de nem találja. Nagyon komoly dolgot csinál a fiú, amire igazából nincs sose lehet magyarázat.

Az íjászatban használt céltábla színei (vörös, kék, sárga, fehér) minden egyes jelenetben ott vannak.

(magyaristvan)

A film Lionel Shriver azonos című regénye alapján készült.

30 nap alatt forgatták a filmet.

(kázsé)

Tilda Swinton már jóval azelőtt a film producere volt, hogy úgy döntött volna, játszani is fog benne.

(kázsé)

Az Eva szobájában látható egyik térkép a szocialista Jugoszlávia térképe.

(kázsé)

A projektet négy évig tartott kivitelezni.

(kázsé)

A film norvégiai bemutatóját elhalasztották a 2011 terrortámadás miatt.

(kázsé)

Ez a második film, amiben John C. Reilly lányának házi rágcsálója állítólag meghal. Az első Az öldöklés istene.