Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

dailyfilmsan   2020. 06. 10.

Elmés egy film. Nagyon jó a szereposztás és a színészi játék. Feszült és idegeket nem kímélő eseménysorozata van. Szerintem mindenképp érdemes megnézni azoknak aki szeretik a korrupció témájú filmeket.

tamas84   2016. 06. 07.

Nagyon jó film, Tom Cruise briliánsat alakít szerintem, bár sokszor nem annyira kedvelem őt színészként, és szerintem Sydney Pollack is nagyon elemében van rendezőként ebben a filmben. Érdemes volt megnézni.

Tchiva   2016. 05. 30.

Jó film volt, izgalmas, lekötött, és egy fontos és sajnos nagyon aktuális témát dolgoz fel az üzleti világról és arról, hogy hogyan ronthatja meg az embert a pénz és hatalomvágy. Szerintem ezt a témát nagyon ügyesen sikerült átadniuk, és Cruise is kifejezetten jól játszott.

Gene Hackman
Hal Holbrook
Gary Busey
Hal Holbrook

A temetésen beszélő pap, Bill Parham atya igazi Memphiszi pap.

(dailyfilmsan )

Steven Hill utolsó filmje.

(dailyfilmsan )

A filmben látható szálloda a Kajmán-szigeteki Hyatt Regency Grand Cayman volt. Az Ivan hurrikán 2004-ben elpusztította. Ezután több mint 10 évig üresen állt, az enyészet lassan megkezdte. Végül lebontották az épületet.

(dailyfilmsan )

Holly Hunternek összesen 5 perc és 59 másodpercnyi szerepe van a filmben. Ez az egyik legrövidebb szerep, amit valaha Oscarra jelöltek.

(dailyfilmsan )

A film John Grisham azonos című könyve alapján készült.

(phanzetomox)

1993-ban a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.

Tom Cruise a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

A film 23 nap alatt hozott 100 millió dollárt az USA-ban.

(kázsé)

Tom Cruise-nak a filmben van egy Raymond nevű testvére, ugyanúgy, mint az Esőember c. filmben is.

(kázsé)

Charlie Sheen is jelölt volt Mitch szerepére.