A cég

tamas84   2016. 06. 07.

Nagyon jó film, Tom Cruise briliánsat alakít szerintem, bár sokszor nem annyira kedvelem őt színészként, és szerintem Sydney Pollack is nagyon elemében van rendezőként ebben a filmben. Érdemes volt megnézni.

Tchiva   2016. 05. 30.

Jó film volt, izgalmas, lekötött, és egy fontos és sajnos nagyon aktuális témát dolgoz fel az üzleti világról és arról, hogy hogyan ronthatja meg az embert a pénz és hatalomvágy. Szerintem ezt a témát nagyon ügyesen sikerült átadniuk, és Cruise is kifejezetten jól játszott.

Gene Hackman
Hal Holbrook
Gary Busey
Hal Holbrook

A film John Grisham azonos című könyve alapján készült.

(phanzetomox)

1993-ban a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.

Tom Cruise a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.