Álmok otthona

Timcsi   2019. 03. 04.

Egyszer tud csak meglepetést okozni, után már tudja az ember a poént. A története nem rossz, és az alakítások is jók.

hsanya182   2015. 05. 16.

Laza családi filmnek tűnik, de már ez elejétől fogva más történik, mint amit látunk. Érdekes film volt, nagyon jó a spirituális üzenete!! Nekem ez egyszernézős kategória, ellentétben az olyan jellegű filmekkel mint a "Shutter Island" vagy az "Identity" !!

indingo   2019. 03. 04.

Nekem tetszett a film, mert meg tudott lepni. Érdekes történet, van benne fordulat. A kezdeti zavarosság folyamatosan kitisztul és minden értelmet nyer.

dulkap   2015. 07. 19.

A befejezést én is összecsapottnak érzem és nem volt rendesen kidolgozva a dolog. Kicsit zavaros is volt nekem. De a sablonos sztoriból egy egész jó filmet hoztak ki. A végéért kár...

zsanett0820   2015. 05. 27.

Nem volt olyan rossz ez a film, de kiemelkedő sem. Épp ezért csodálkoztam, hogy Rachel Weisz ilyenre adta a fejét, szerintem neki azért jobb filmjei vannak ennél. Egyszer simán megnézhető, unalmasnak nem mondható, de amilyen gyorsan vége a játékidőnek, az alkotás maga is olyan gyorsan feledhető.

macskulare   2015. 06. 11.

Kicsit unalmas az eleje, de elég jó a csavar benne! A sztori kicsit sántít, nem egyértelmű a gyilkosságok indítéka... Nagyon sokmindent bele lehet gondolni a filmbe, persze mindenkinek a saját fantáziájának a függvénye. Egyszer élvezhető, ha nem alszol be az elején...

fagitta   2015. 03. 28.

A film a hasonló thrillerekben már imert idilli családjelenettel indul, aztán jönnek sorban a borzalmasnál borzalmasabb események. A szokásos panelek után azonban csavarossá válik a történet, a befejezés viszont sajnos ismét sablonosra sikerült.

Daniel Craig
Naomi Watts

Eredetileg Rachel McAdams játszotta volna a női főszerepet, de ő visszalépett és az ő helyére került Rachel Weisz.

A filmet nem vetítették le a kritikusoknak a premier előtt.

Christian Bale és Brad Pitt neve is felmerült Will szerepére.

Az eredeti tervek szerint Erik Van Looy rendezte volna.

A szépen összeválogatott szereplőgárda már önmagában is elégnek bizonyulhat ahhoz, hogy belenézzünk, de mint korábban említettem, az Álmok otthona teljes egészében is egy roppantul eltalált darabja a horror és thriller között ingadozó alkotások összességének, így bátran ajánlom tulajdonképpen bárkinek, bármikor, bárhol. Értékelés: 8/10 több»