Beverly Hills-i nindzsa

Beverly Hills Ninja

2019.01.30 Norbert93

A 90-es évek legnagyobb vígjátéka

Annyira zseniális és annyiszor láttam már. Nem szokás nálam 5*-ra minősíteni egy vígjátékot, de a 4* bizony kevés lenne.

2016.12.05 HercegPeter

Chris Farley nagyon jól adja elő a magát gyilkológépnek képzelő, szerencsétlent. A mozgása és a mimikája is vicces. Sajnálatos, hogy ilyen fiatalon ment el közülünk. Biztos vagyok benne, hogy még sokakat megnevettethetett volna.

2017.06.19 HE7EDIK

Chris Farley felfoghatatlan veszteség a mai napig az álomgyárban. Olyan űrt hagyott maga után, amit a tized annyira tehetséges komikusok, élükön Adam Sandlarrel nem hogy betölteni, megkarcolni se tud. Ez a zseniális vígjáték rövid karrierje csúcsa vo... Több

2016.01.22 szaka123

Nagyon nagy film, sokat néztem gyerekkoromban. Rengeteget idézünk belőle még most is. Majdnem 20 éves film, szóval ilyen poénokra kell számítani (beszélgetés közben nekimegy a villanykarónak, stb.). Megéri megnézni a filmet. Kikapcsolódásnak pont megteszi! Találkozunk a Takamura Dojo-ban! :D

2016.10.20 MMcFly2015

Lehet a régen szerzett élmények miatt elfogult vagyok a filmmel (10 éves koromban anno nagyon sokszor megnéztem VHS-en), de még mindig elszórakozok rajta. Bármikor megy a tv-ben, sosem kapcsolom el. Néhol mai szemmel már erőltetett, de a története na... Több

2015.11.28 tomvétsz

tényleg kissé gagyi, de én már többször láttam, és mindig jól szórakozok rajta. betegség idején kifejezetten ajánlott nevettető :)

2015.01.11 Bulki

Én nem értem mi a vicces azon, hogy egy dagi szöszi rugdos jobbra balra, és átesik minden kerítésen :P

2016.04.23 JamesBont

Komedia amilyennek lennie kell. Semmi egetrengető, de Haru tényleg brutál nindzsa. Pár poén igazán elsőosztályú,csak kár, hogy nem rúgott szét még több segget :P Az utolsó verekedős jelenet bviszont bomba