Milliárdos fiúk klubja

Billionaire Boys Club

2020.09.23 belavagyok

Nagyon felcsigázott a film előzetese, de csalódnom kellett. Eléggé vontatott sajnos a története, azt kell hogy mondjam. Kicsit lendületesebb történettel egy egész jó film lehetett volna már csak a szereposztását is megnézve.

2018.12.15 indingo

Sokkal többet és jobbat ígért a története. Elég lassú volt és a feszültséget sem tudták jól adagolni! Közepes

2018.12.27 ArpiHajdu és Réci

Vérbeli üzletemberek vagy hisztis kisfiúk?

Kell egy kis csalódás is így év végére. Nem mondom, hogy óriási elvárásokkal voltam a film iránt, hiszen az ilyen igaz történeten alapuló meggazdagodós karriertörténetek mostanában kissé túlzottan hemzsegnek a filmkínálatban, s hát Scorsese és DiCapr... Teljes kritika

2019.01.05 Bazzzsi

Rém gyenge a történet. Annyira összecsapott munka, kár volt rá a mozijegy.

2020.09.05 TomÁcs

Én többet-jobbat vártam ettől az egésztől. A története megrendítő, de eléggé hétköznapi is szerintem több tucat hasonló történik a világban.

2018.12.27 VvV

Amerika új üdvöskéivel a főszerepben egy közepes történet. Nem volt rossz, de a bummm érzés elmaradt.

2019.01.26 Timcsi

Érdekes film a pénz és a hatalom utáni vágyról. Meddig vagyunk hajlandóak elmenni?

2018.12.11 lexlutor

Ezt a filmet nagyon egyszerűen össze lehet foglalni: remek alapsztori, amit egészen parádés szereplőgárdával pocsékoltak el. Komolyan mondom, nem értem, mit lehetett ezen ennyire elrontani. Rettenet unalom, semmi atmoszféra, áh, ez így pazarlás. Őszi... Több

2018.04.18 tofis

Alighanem Kevin Spacey hattyútáncát is láthatjuk a filmben, annyi bizonyos, hogy jó ideig nem látjuk őt viszont a vásznakon, és ez érezhető is a játékán. Nagyon odateszi magát. Gyakorlatilag ő a film húzóereje. Csakis ajánlani tudom!

2018.12.12 Denisqoo

Jól ismertem a történetet, ami alapján a film készült, és úgy is voltam vele, hogy érdemes lesz megnézni a Milliárdos fiúk klubját, hogy mutat majd a dolog a filmvásznon. A sztori adott volt, a színészekre aligha lehet panasz, de az egész együtt? Jam... Több

2018.05.05 Fintil

Nehéz rosszat mondani erről a filmről, egyértelműen minden a helyén van, de szerintem a legfőbb erőssége még így is a színészi alakítások. Spacey egyszerűen zseniális, az ő játéka olyan feszültséget teremt a cselekményben, hogy teljesen átragad a nézőre.