NA

Milliárdos fiúk klubja (2018)

Billionaire Boys Club

Fintil   2018. 05. 05.

Nehéz rosszat mondani erről a filmről, egyértelműen minden a helyén van, de szerintem a legfőbb erőssége még így is a színészi alakítások. Spacey egyszerűen zseniális, az ő játéka olyan feszültséget teremt a cselekményben, hogy teljesen átragad a nézőre.

tofis   2018. 04. 18.

Alighanem Kevin Spacey hattyútáncát is láthatjuk a filmben, annyi bizonyos, hogy jó ideig nem látjuk őt viszont a vásznakon, és ez érezhető is a játékán. Nagyon odateszi magát. Gyakorlatilag ő a film húzóereje. Csakis ajánlani tudom!

Kevin Spacey
Ansel Elgort

Ansel Elgort és Suki Waterhouse A lázadó (2015) után ismét együtt állt a kamerák elé.

Ansel Elgort és Kevin Spacey második közös filmje a Nyomd, Bébi, nyomd! (2017) után.

A Milliárdos fiúk klubjának történetét 1987-ben dolgozták fel egy tévéfilmben. Judd Nelson, aki a 2018-as változatban Ryan Huntot alakítja, szintén játszott a szóban forgó filmben, ezúttal azonban Joe Hunt szerepében láthatjuk.