Milliárdos fiúk klubja

Billionaire Boys Club
indingo
Kevin Spacey
Ansel Elgort

Ha az ember minden nap pénzzel foglalkozik, jól jön, ha van némi érzéke a számokhoz. Joe Hunt pedig egész jó érzékkel viszonyul hozzájuk. De még ez is kevés, ha csakugyan hatalmasat szeretne kaszálni. Minden más persze, ha akad egy jó barát a közelben, mondjuk Dean, aki kapcsolatainak köszönhetően… Több

Premier (HU): 2018.12.13.

2020.09.23 belavagyok

Nagyon felcsigázott a film előzetese, de csalódnom kellett. Eléggé vontatott sajnos a története, azt kell hogy mondjam. Kicsit lendületesebb történettel egy egész jó film lehetett volna már csak a szereposztását is megnézve.

2018.12.15 indingo

Sokkal többet és jobbat ígért a története. Elég lassú volt és a feszültséget sem tudták jól adagolni! Közepes

2018.12.27 ArpiHajdu és Réci

Vérbeli üzletemberek vagy hisztis kisfiúk?

Kell egy kis csalódás is így év végére. Nem mondom, hogy óriási elvárásokkal voltam a film iránt, hiszen az ilyen igaz történeten alapuló meggazdagodós karriertörténetek mostanában kissé túlzottan hemzsegnek a filmkínálatban, s hát Scorsese és DiCapr... Teljes kritika

2019.01.05 Bazzzsi

Rém gyenge a történet. Annyira összecsapott munka, kár volt rá a mozijegy.

2020.09.05 TomÁcs

Én többet-jobbat vártam ettől az egésztől. A története megrendítő, de eléggé hétköznapi is szerintem több tucat hasonló történik a világban.

A film összbevétele 2 456 877 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 10 313 860 forintot termelt. A hazai mozik összesen 6 484 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ansel Elgort és Suki Waterhouse A lázadó (2015) után ismét együtt állt a kamerák elé. Szerző: hp

Ansel Elgort és Kevin Spacey második közös filmje a Nyomd, Bébi, nyomd! (2017) után. Szerző: hp

A Milliárdos fiúk klubjának történetét 1987-ben dolgozták fel egy tévéfilmben. Judd Nelson, aki a 2018-as változatban Ryan Huntot alakítja, szintén játszott a szóban forgó filmben, ezúttal azonban Joe Hunt szerepében láthatjuk. Szerző: hp

A világ összes pénze (2017) című filmmel ellentétben a Milliárdos fiúk klubjából nem vágták ki a szexuális zaklatási botrányba keveredett Kevin Spacey jeleneteit. Szerző: hp

(2018. 12. 22.)
Kevin Spacey hattyúdala egy nyolcvanas években játszódó Ponzi-történetben. Több

(2019. 01. 19.)
Közel kétórás, remek gyorstalpaló, amit mindenképpen nézz meg, ha mostanában gondolkodsz a tőzsdézésen vagy egyéb befektetési manőveren: pontosan tudni fogod, hogy mit NEM szabad csinálnod, különben súlyos árat fogsz érte fizetni. Több