Madárdal

Madárdal

Birdsong

Asuka egy fiatal tokiói nő, aki takarítónőként keresi a kenyerét. A munkája miatt kénytelen éjszaka dolgozni, ekkor azonban mindig arról álmodozik, hogy egyszer majd elismert és népszerű énekesnő lehet belőle. Úgy véli, az unalmas és ismétlődő hétköznapokból a zene jelentheti számára… Több

Forgatókönyvíró: Hendrik Willemyns
Ország: Belgium
Premier: 2019.05.31.

2020.03.08 SztarkTóni

Nekem ez a fantasy-dráma keverék nem annyira jött be, de ennek ellenére figyelemre méltó alkotásnak tartom. Nem hiszem, hogy rekordokat fog döntögetni, de egyszeri megnézésre merem ajánlani.

2019.08.07 Toncsi

Eleinte azt hittem, csak egy újabb motivációs film lesz a szokásos "soha ne add fel", "küzdj az álmaidért" klisékkel, de kellemesen meglepődtem. Hendrik Willemyns filmje egy izgalmakkal és fordulatokkal teli dráma, a másfél óra szinte elrepült.

2020.02.09 vertigo

Szerencsére nem egy érzelgős vagy épp egy szenvelgő művészi film, mint amire számítottam volna. Nagyon szép a képi világa , szóval ha másért nem is, a hangulata miatt mindenképp érdemes belevágni!

2019.07.09 lord777

Ahhoz képest, hogy nem tudtam, hogy valójában mire számítsak, nagyon szórakoztató volt ez a film. Eléggé megdöbbentett a a történet, bár összességében nem is volt annyira kiszámítható, mint azt gondoltam volna.

Paradise City
2021