Ha maradnék (2014)

Joshua Leonard
Mireille Enos
Joshua Leonard
Stacy Keach

Viktória Huczman   2020. 04. 08.

Hihetetlen érzéseket váltott ki belőlem egyszerre. Annyira hirtelen történt néhány dolog benne, hogy el sem hittem. Gondolni sem mertem volna rá. Azt hittem egy sablon film lesz, azonban véleményem szerint nem lett az. Érzékeny ember vagyok...nagyon,... több»

indingo   2016. 02. 16.

A filmelőzetesét látva eléggé vártam, de nekem nagy csalódás volt a film. Unalmas, kicsit szenvedős és bele-bele kellett tekernem, hogy történjen már végre valami! Úgy lebeg a történet - mint a kiscsaj is - de valahogy áll a sztori.

TomÁcs   2016. 05. 08.

Nagyon vártam ezt a filmet, de sajnos nem tudott megérinteni. Picit untam is és számomra eléggé erőltettet volt. Kár érte.

Edii   2015. 04. 23.

Hihetetlenül jó film! Olvastam a könyvet is és azt kell, hogy mondjam, hű maradt a film, ezért ÖTÖS! A színészek nagyon jók, egy igazi romantikus film, tele érzelemmel!

dailyfilmsan   2019. 10. 08.

Nagy csalódás volt a film. Mármint nem is voltak nagy elvárásaim a filmmel kapcsolatban de még azokat is alulmúlta. Az emberi kapcsolatok zsákutcásítottak ebben a filmben. A tinik lesarkítottak mind 2 személyiséget hordoznak van ilyen, meg olyan. Gáz... több»

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Nagyon érzelmesre próbálták venni a hangulatot a filmben, amit részben meg is értek, de a szülők történetének bevonása engem nem nagyon érdekelt. Közepes.

Lonka   2017. 07. 23.

Romantikus tini dráma. Tetszettek a klasszikus dallamok a filmben és a szereposztása s elég jó volt. A végével nem vagyok kibékülve, nem szeretem az ilyen befejezéseket.

A könyvben Adam zenekarát "Shooting Star"-nek hívják, de a filmben a zenekar a "Willamette Stone" nevet viseli.

(dailyfilmsan)

A film forgatókönyve szerepelt a 2009-es feketelistán, az év "legkedveltebb" meg nem filmesített forgatókönyvei listáján.

(dailyfilmsan)

A Liz által használt @liz_redhead Instagram profil valódi, és még mindig létezik.

(dailyfilmsan)

R. Cutler az összes szereplőnek személyes iPodot adott olyan dalokkal, amelyekről azt gondolta, hogy karaktereik szívesen hallgatnák. Chloë Grace Moretz klasszikus zenével, Jamie Blackley rockzenével feltöltött Ipodot kapott.

(dailyfilmsan)

Jamie Blackley a filmből az összes dalt felvette és élőben énekelte.

(dailyfilmsan)

Portland városa számtalan punkzenekart adott a világnak, a csellista és Beethoven-mániás Mia minden szempontból kilóg a sorból. Élete nagy lehetősége előtt áll, amikor kómába esik és választania kell élet és halál között. több»