Ha maradnék

If I Stay

2023.06.18 Filmbarát73

Szeretem, ha egy film kilendít a megszokott hétköznapokból. A jól megválogatott zenék is a helyükön voltak. Egyáltalán nem bántam meg a ráfordított időt. :))

2016.02.16 indingo

A filmelőzetesét látva eléggé vártam, de nekem nagy csalódás volt a film. Unalmas, kicsit szenvedős és bele-bele kellett tekernem, hogy történjen már végre valami! Úgy lebeg a történet - mint a kiscsaj is - de valahogy áll a sztori.

2017.11.01 Bazzzsi

Nagyon érzelmesre próbálták venni a hangulatot a filmben, amit részben meg is értek, de a szülők történetének bevonása engem nem nagyon érdekelt. Közepes.

2016.05.08 TomÁcs

Nagyon vártam ezt a filmet, de sajnos nem tudott megérinteni. Picit untam is és számomra eléggé erőltettet volt. Kár érte.

2019.10.08 dailyfilmsan

Nagy csalódás volt a film. Mármint nem is voltak nagy elvárásaim a filmmel kapcsolatban de még azokat is alulmúlta. Az emberi kapcsolatok zsákutcásítottak ebben a filmben. A tinik lesarkítottak mind 2 személyiséget hordoznak van ilyen, meg olyan. Gáz... Több

2017.07.23 Lonka

Romantikus tini dráma. Tetszettek a klasszikus dallamok a filmben és a szereposztása s elég jó volt. A végével nem vagyok kibékülve, nem szeretem az ilyen befejezéseket.

2017.12.12 Greeta

A hibátlannak hitt élet egy pillanat alatt darabokra törik szét egy szörnyű baleset következtében. Hagy némi kiutat a történet a legvégén a nézőnek is.

2019.01.25 Timcsi

Megható történet, nem egy szokványos tini történet. Többször is láttam már és mindig meghatott.

2018.03.21 hackerjulcsi

Középszerű tinidráma, de szerintem ettől eltekintve még a minőségibbekhez tartozik a kategórián belül. Nagyon szomorú a történet, pont ettől volt nekem olyan nagyon hatásvadász is...

2018.10.20 Csillagpor

Nem volt rossz, de ez valahogy nem jött át nekem. Nagyon túl akarták dramatizálni, de tényleg nagyon durván túltolták. Pedig ritkán szokott nekem sok lenni az érzelmes vonulat de itt sajnos ez volt. Ettől még nem rossz persze, csak számomra nehéz vol... Több

2016.04.04 Annuska

Az előzetes alapján nagyon vártam a filmet, de nagyot csalódtam. Nekem unalmas volt és szenvedős, majd elaludtam rajta. Nemigazán érintett meg, nem éreztem hitelesnek az egészet.

2016.08.21 Timike

A története nem túl egyedi, de szeretem az ilyen típusú filmeket. Kicsit sok volt a szenvedés, meg ahogy a sztorit mesélik rém unalmas volt.

2019.12.08 Eniq

A könyvet sajnos nem olvastam, de nagyon jó volt a színész gárda na meg az előzetesét is imádtam így megnéztem. Nem tudom mennyire maradt hű a könyvhöz, de szerintem nagyon jól sikerült a film többször is elérzékenyültem.

2015.08.26 pisti18

Nagyon jó film volt. Csak ajánlani tudom. Mély dolgokat érint a film , nem egy bowli amcsi film. Cholë remekül játszik ebben a filmben is mint akármelyik másikban. Itt is csak szeretni lehet a karakterét. Örülök ,hogy megnéztem , kellemes időtöltés volt ,még ha a film szomorú is.