Ha maradnék

If I Stay

2015.04.24 sullerb1022

Jóval többet vártam, mint amit kaptam. Teljesen kiszámítható történet, semmi fordulat nem volt benne, csöpögős, nyálas film. Egyedül a színészek alakítása emel egy keveset a színvonalon, de így is csak egy nagyon gyenge közepest kap!

2015.10.28 Faarkaas

Nem csak egy szimpla romantikus film hanem valódi mondanivalója is van. Imádtam benne a színésznő alakítását nagyon hüen És meggyozoen alakit igazán beleillik a karakterbe.

2015.03.24 piaf023

Nagyon tetszett. Igazi romantikus film. Sírtam a végén, szörnyen megható volt. Nőknek kötelező. :) Az alakítások kimondottan szépek voltak, Chloë Grace Moretz előtt nagy jövő áll.

2015.02.10 totli

Nem gondoltam volna soha, hogy egy ilyen kaliberű filmre 10/10et fogok adni, de erre muszáj, mert iszonyatosan jó. Senkit ne tévesszen meg a műfaja, mert nagyon sokat tud adni ez a film. Mindenképp tegyetek vele egy próbát, ha nem láttátok, de előtte tegyétek félre az előítéleteiteket.

2015.02.22 The queen

Hűha, ez a film egyszerűen káprázatos! Nagyon szép és egyben megrázó is, engem teljesen lenyűgözött. Számomra 10/10-es!!!

2018.05.24 lengerildiko98

Istenemre mondom ez egy nagyszerű film. Csakis pozitívat tudok róla írni. Aki még nem látta, nézze meg. Nem fog csalódni. Egy gyönyörű történet arról hogy két ellentétes társaságban élő tini hogy egymásba tud szeretni. Beletekinthetünk kicsit a csalá... Több

2015.05.12 Maszat

Érzelmes, tartalmas, intelligens film. Mély dráma, amely egy szörnyű baleset tükrén keresztül mutatja be egy család, azon belül is egy tinédzser életének alakulását. Döntésekről, felnőtté válásról, szeretetről szól. Százas zsepit elő!

2015.03.25 tothzsuzsika

Lehet mondani, hogy nyálas. Engem abszolút meglepett a történet, nagyon tetszett, nem a szokványos romantikus film. Szerintem még a pasiknak is tetszeni fog, annyira jó.

2015.01.28 Bernyke

I-S-T-E-N-E-M nagyon jól sikerült a film! Eszméletlenül jó, más szavakkal le se lehet írni! Megsiratott, megnevettetett... Várom, hogy megrendelhessem a könyvet *-* Csillagos ötös!

2015.02.09 Bau1981

Láttam, de nekem nem jött be! Lehet, hogy másra számítottam? Túl merengős film volt és nem hagyta a rendező, hogy kibontakozzon számomra. Vagy én vagyok alkalmatlan erre a filmre. :-/ 10/3

2015.03.28 Dancer

Mekkora film ez már, remek dráma a fiatal színésznő, Chloë Grace Moretz kiváló alakításával. 10/10!

2015.03.25 casio_betti

A film nagyon jól van felépítve. Igazán tetszett, szem nem maradt szárazon. Sokat beszélgettünk a filmről, miután kijöttünk a moziból, teljesen a hatása alá kerültünk. A színészek is nagyon jók.

2015.04.18 agi89

Tökéletes szereplő választás. (Mia-t és Adam-t is szinte úgy képzeltem el a könyv olvasása során, mint ahogy Chloe és Jamie kinéz.) Tudta a film azokat az érzéseket hozni, amit a könyv is hozott. És a zenék. Egyszerűen tökéletesek.

2015.01.27 kitka6

fan-tasz-ti-kus. chloe grace moretz egy nagyon szép és ígéretes fiatal színésznő. a film maga nagyon megrendítő. ahogy folyamatosan keres valamit, amiért érdemes visszatérnie az életbe..