Ha maradnék

If I Stay

2016.06.19 a-arnold

Sajnos nekem sem jött be ez a film, elég össze-visszaság az egész... Pedig a kedvenc csajszim miatt néztem meg, de még ez is kevés volt ehhez. Számomra érthetetlen, hogy párhuzamosan, mintha két filmet néznék, egyszer kómában van a csajszi, ott a lel... Több

2016.10.01 Evcsi95

Imádtam minden egyes percét. Adam és Mia szerelme igazi romantikus sztori. Örülnék neki, ha lenne folytatása a filmnek. A szereplők jól csinálták a dolgukat, igazán szerethető filmet hoztak össze.

2016.10.13 Hablaty

Vannak benne gyönyörű jelenetek és a történet is elmondás alapján izgalmasnak tűnik, de a film elég üres volt. Csapódtunk ide-oda a történetben és az időben.

2015.08.21 Moria99

Való igaz, hogy láttam már sokkal jobb filmet is. Az is igaz, hogy erősen csak meg akar venni minket a látvánnyal. Fel van turbózva mindennel, de a történet nem üt akkorát-amekkorát kéne. Azonban egynek bőven szórakoztató volt.

2015.08.13 Aranyhal

Nézhető, érdekes dráma izgalmas forduatokkal és megragadó történettel. Szereposztása megfelelő, a színészek karaktere meggyőző, illik a főszereplő stílusa az általa képviselt karakterbe.

2017.02.24 időjós

Összességében véve egy igen egyszerű tini szerelmi térténet az egész, amit kicsit magasabb szintre emel a drámai szál. Lényeges, hogy nem a végkifejlet maga a drámai, hanem az egész sztori.

2016.11.22 csocsicsoda

Picit olyan melankólikus az egész sztori, nem érzem elég frissnek a sztorit. A felépítése talán, ha máshogy lett volna jobban tetszett volna.

2015.06.27 Mócii

Kiváló film. Imádom a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

2016.06.21 punktum

Sajnos nem ért el a szívemhez, nem éreztem elég kereknek nem volt valami jól kidolgozva.

2015.03.26 Galway

Hát ez borzalmas! Barátnőim unszolására néztem meg. A kétórás filmet ki kellett kapcsolnom a felénél, mert egyszerűen nem bírtam tovább! Rettenet. Csöpög , egyszerűen undorítóan nyálas . Kiszámítható, igazi sablon film. Alapjáraton szeretem Cloe-t, d... Több

2015.08.26 csongi888

Nagyon jó film volt. Csak ajánlani tudom. Mély dolgokat érint a film , nem egy bóvli amcsi film. Chole remekül játszik ebben a filmben is mint akármelyik másikban. Itt is csak szeretni lehet a karakterét. Örülök ,hogy megnéztem , kellemes időtöltés volt ,még ha a film szomorú is.

2015.05.07 goldfisy

A filmet a humora miatt szerettem, pedig tragikus esemény köré építkezik. A giccses és túlon túl hatásvadász részeket némiképp ellensúlyozzák a viszonylag jól kidolgozott karakterek.

2017.01.08 des.tiny59

Tele van izgalommal és szinte eszét veszti a néző miközben belemerül. Észvesztően pörgős, izgalom dús és nagyon látványos. Nagy kedvencemmé nőtte ki magát és ez szerintem érthető. Akik nem a sallangos filmekre buknak azoknak befog ez jönni.

2016.08.22 Mliklós29

Másodjára nézve jobban tetszett érdekes. Az elbeszélésmód tetszett leginkább. A szereplők közepesek, a komoly zenei betéteket jó volt hallani.