Empire
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

czigler.nora   2017. 08. 09.

Hát nem tudom, eleinte teljesen ráfüggtem erre a sorozatra, aztán hirtelen olyan sok lett. Sok a túl sok okoskodás, családi dráma...a zenék sem voltak már az igaziak

rbernadett   2015. 10. 02.

Bár a családi viszályok kicsit a Dallasra emlékeztetnek, maga a környezet mindenképp valamit újat mutat és nekem a zene is nagyon bejön.

jencike1985   2017. 06. 01.

A környezet a zenei stílus mind mind szuperek. Imádom ezt a sorozatot. Terrence Howard itt is csodálatosan játszik. Kemény ütős sorozat. Ajánlom mindenkinek.

barbi   2015. 02. 24.

imádom nagyon joo

Grace Gealey
Gabourey Sidibe
Trai Byers
Malik Yoba
Trai Byers
Snoop Dogg

Dögös zene, imádnivaló rohadékok és hibátlan dramaturgia – így készül az addiktív sorozat. Mint például az Empire. több»

Az Empire egy könnyen fogyasztható, szórakoztató sorozat. több»

A jelenet, amiben Lucious kidobja Jamalt a szemetesbe, Lee Daniels gyermekkori emlékére épül. Az apja tette ezt vele, amikor még gyerek volt. Miután felvették a jelenetet egy párszor, Daniels megkérte Terrance Howardot, hogy legyen még erőteljesebb, mert azt akarta, hogy a jelenet hűen tükrözze a valóságot.

Az Amerikai Egyesült Államokban a sorozat nézettsége epizódról epizódra nőtt, ami ritka, mert az esetek többségében a pilot bemutatása után minden sorozat veszít a nézettségéből. Az Empire nézettsége az első rész esetében 9,8 millió volt, míg az első széria utolsó részét már 17,6 millióan látták.

Wesley Snipes jelölt volt Lucious Lyon szerepére, de végül nem kapta meg.