#blackexcellence

#blackexcellence

BlackAF

Kenya Barris és családja luxusban éli az életét, de a siker és a gazdagság nem minden esetben simul bele a fekete identitásba, melyet amellett, hogy nem is tudnák, de eszük ágában sincs takargatni.

A Rashida Jones és Kenya Barris főszereplésével forgatott nyolc epizódos fergeteges… Több

Forgatókönyvíró: Kenya Barris
Premier: 2020.04.17. | Netflix (2020.04.18.)

1. évad (2020) - 8 epizód
2. évad - 1 epizód

Rashida Jones
Kenya Barris

2020.04.26 Ricsi4242

Egyáltalán nem szeretném ledózerolni, de ez a fajta humor nekem egyszerűen nem jött be. Ettől függetlenül persze nagyszerűek a karakterek, és a történet is egész jó ki van találva, de nem tudom...én szerintem nem fogom ezt végig követni.

2020.04.12 alexxx

Kenya Barris nagyon megkedvelte ezt a témát, de annak ellenére, hogy megismertem néhány számomra teljesen új sztereotípiát, számomra semmi extrát nem adott, amit eddig láttam a sorozatból.

2020.04.19 Remes982

Ez egyszerűen egy nem mindennapi vígjátéksorozat, és szerintem több ilyen kellene manapság. Amellett, hogy egy komolyabb társadalmi üzenete is van, remek szórakoztatást nyújt.

2020.04.11 lacc

Azt hittem, jobb lesz, de sajnos a régi sablon képletre húzták rá a sorozatot, ráadásul nem is olyan szórakoztató, mint amire számítottam. El lehet vele ütni az időt, de nem az a tipikus "képernyő elé szegező" műsor.