Advertisement

Fekete nyár (2019-2020)

Black Summer

istvan389236   2021. 12. 30.

Érdemes nézni

Nagyon jó sorozat (legalábbis eddig). A TWD legjobb szakaszait idézi. 7.5/10.

Caravaggio1978   2021. 09. 08.

Idegesítő karakterek, idegesítő történetbemutatás

A zombikkal nincs baj, talán ők szerepelnek a legjobban. A karakterek, nos, a második részben a szakállas fickó annyira idegesítően buta és életképtelen, hogy majdnem kikapcsoltam... Az események szinte megmagyarázhatatlanok, abszolút logikátlan történések vannak benne, értelmetlen cselekedetekkel vannak tele. Vehettek volna fel több statisztát a sorozathoz, mert elég kihalt minden. A legfurcsább pl. az, hogy még ki sem tört az apokalipszis, szinte már nincs benzin az utcákon százával álló autókban??? Hogyan? Kényszeredett párbeszédek, nem hiteles alakítások tarkítják. Agyalhatunk például azon is, hogy ki miért lesz zombi, mert néha elég az, ha balesetet szenvedünk kocsival. Vicces az egész, én nemigen pazarolnám az időmet erre a sorozatra, nagyon nem sikerült ez a Netflixnek.

pj19   2021. 11. 25.

Őszinte leszek, kicsit olyan, mint a Walking Dead zombis sorozat, ahol kb. minden 5-6 rész volt jó, viszont azok kifejezetten jók voltak. Maga a történet nem rossz, érdekesek a kis embercsoportok, velük mi történik. A zombik viszonylag jól ki lettek ... több»

patrik2001   2021. 06. 18.

Nagyon buták a karakterek, abbahagytam egy idő után, mert egyszerűen idegesített.

Péter   2019. 11. 23.

Nem voltak túl nagy elvárásaim, de azokat teljesítette. Lefoglalt az egész, érdekesen van leforgatva, várom a folytatást.