Börtönvonat Yumába

3:10 to Yuma

Logan Lerman
Gretchen Mol
Russell Crowe

Ben Wade-nek és bandájának sikerül kirabolnia egy postakocsit, de rövidesen elfogják a retteget banditavezért, és egy yumai börtönbe készülnek elszállítani őt. Dan Evans, a tisztességes és becsületes farmer önként jelentkezik a feladatra, hogy segít Wade kíséretének, ám a férfi még csak nem… Több

Rendező: James Mangold
Premier (HU): 2008.04.24. | Telekom TVGO (2023.05.04.)

2024.01.28 Erik Csok

Russell Crowe és Christian Bale hajszája a jó öreg vadnyugaton!

Érdekelt ez a film, és most megtudtam nézni. És, szuper kis film ez! Nagyon izgalmas volt, akciódús, és a díszletek is nagyon jók, tényleg nagyon hangulatos. Jól mutatták be az apa-fia kapcsolatot is, és a karakterek is szimpatikusak voltak, nem mind, de a legtöbb. A két főszereplő, Christian Bale és Russell Crowe is jól játsszanak, bár utóbbi karaktere jobban ki van dolgozva, és azért a film során átesik egy elég nagy karakterfejlődésen. Jó kis western, abból az időből, mikor nem sok ilyen film készült, mert valljuk be, a 21. század nem a western filmekről híres. Na de ilyennek is kell lennie, és milyen jó, hogy vannak ilyen filmek még! Szóval, aki szereti az ilyen fajta filmeket, annak kötelező, nekem nagyon tetszett!

2019.03.06 Thibo84

Christian Bale hiába jó színész, most még is elégé lapos volt a karaktere, míg Russell Crowe zseniális alakítást nyújt. Fergeteges páros lehettek volna a vásznon, még is Russell viszi el a filmet. A történet sokszor vontatott és unalmas, majd váratla... Több

2017.10.25 Deku

Rémesen gyenge és nézhetetlen lett. Többször mentem ki a film alatt mint voltam bent. Uncsi volt. Kegyetlenül lelombozó filmet alkottak. Gondolok itt ez alatt, hogy a sztorinak se eleje se vége.

2023.03.27 BoBamburg

Lehet azért, mert valami másra számítottam, engem nem nyűgözött le teljes mértékben a film. Nem rossz, de nem éreztem a végén azt a „Woah, ez igen!” érzést, sokkal inkább csak egy „hát, jól van, egynek jó volt” érzésem volt.

2017.12.26 rainman

Nem is annyira western, hanem karakterdrámába oltott road movie. Russel Crowe nagyot játszik Ben Wade szerepében. Tetszett, hogy nem fekete/fehér, jó/rossz karakterek szerepeltek benne, hanem hatalmas átfedés volt. Pont, mint az életben. Meglehetősen... Több

A film eredeti sztorija a Dime Western Magazine 1953-as számában jelent meg.Szerző: SódóGA

Ben és Dan párbeszéde a bárban szinte teljes egészében megegyezik az eredeti, 1957-es filmben elhangzottakkal.Szerző: SódóGA

A filmben aközött, hogy 3-at üt az óra, és hogy befut a vonat, pontosan 10 perc telik el. Szerző: SódóGA

A félkész épületet, amelyen Wade és Evans keresztülrohan, az eredeti tervek szerint be kellett volna fejezni, ám a stáb kifutott a költségvetésből.Szerző: SódóGA

Godless
2017