Az utolsó emberig (1996)

Last Man Standing

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Egy igazi vagány film, melyben nem igazán létezik tabu és az embernek nagyon oda kell figyelni, hogy az indulatai ne szabaduljanak fel.

Manson   2016. 10. 24.

Durva, kemény film, amiben végig történnek az események, egy perce sem unalmas. Fordulatos film, igazi thriller akció, amiben Bruce Willis nagyon jól, hitelesen alakít.

kisssjanka   2018. 05. 10.

Minden idők egyik legjobb korhatáros akciófilmje ahol nagyon tetszett Christopher walken és Bruce Willis szereplése egyaránt. Drámai pillanatok, megrázó jelenetek és félelmetes akció.

Alexandra Powers
Bruce Dern
Christopher Walken
Karina Lombard
Alexandra Powers

57 haláleset történik a filmben.

(Norbi)

Walter Hill James Remart választotta Hickey szerepére, azonban a stúdió Christopher Walken mellett döntött.

Eredetileg Elmer Bernstein szerződtették a film zenéjének megkomponálásra, azonban a rendező, Walter Hill kirúgta Bernsteint, mert mások voltak az elképzeléseik.