Sráckor

Boyhood

2015.02.09 Milanman

Nem akarok nagy szavakat használni (de fogok :) ), mert a Boyhood azzal, hogy lényegében semmi különöset sem csinál, csak közel 3 órán keresztül mesél az életről, végrehajtja azt a zseniális csodát, hogy nézőként azt érezzük, ilyen, vagy hasonló esem... Több

2016.04.16 Zsceeeka

Végignéztem a filmet, bár eléggé vontatott, de ha nem tudnám a film készítésének sztoriját , lehetséges , hogy fele annyira sem tetszene , nem értékelném annyira, mert maga a film számomra közepesnek tűnt.

2015.06.01 ANdraS

Ha film történelmet akartok látni, nézzétek meg ezt a filmet! Kiváló film, amelynél nem is vettem észre, hogy majdnem 3 órát tartott. Valóban, a filmnek nincs klasszikus sztorija, ne is várjatok storyline-t vagy hasonlót. A film különböző epizódokból... Több

2015.02.16 Loborg

Bár a megvalósítás kétségtelenül egyedülálló, maga a történet nem nyerte el a tetszésemet.

2015.06.11 macskulare

Az élet úgy ahogy van elmúlik, ahogy elmúlnak a gyermekévek, úgy fognak elmúlni a felnőtévek. Felnőttként már mindent másképp tennél, de nem tehetsz ellene semmit, hiába csak az agyadban él a múlt, minden örömöt a JELEN pillanatban keress!!! :) Nagys... Több

2015.02.12 juhasz-david93

A szánalmas szuperhősös gagyik, a látványvilágra (és sokszor az Oscarokra) kiélezett csilliárdos költségvetésű filmek, az idétlen komédiák után ez a film részben visszaadta az abbéli hitem, hogy az évek óta minőségi holtponton vergődő hoolywood-i fil... Több

2016.02.22 kissjanos21

Nagyon hosszú és unalmasra sikeredett ez a film. A főbb szereplők egytől egyig idegesítőek voltak (a srác, az anya, a nővére, mind), egyedül az apja volt normális, de őt meg elég ritkán lehetett látni.Senkinek nem ajánlom.

2015.01.25 Mate

szerintem a Boyhood 2014 legjobb filmje volt. Régen volt részem ilyen egyedi élményben. Végignézhettem ahogy a színésznek felnőnek egy mozivásznon! Ilyen filmet tényleg soha többet nem csinálnak. Oscar-t neki!

2015.08.12 Rikudou6

Nem értem miért van ennyire lehúzva a film mikor igazából semmi baj nem volt vele. Jó színészi gárda és igazán kedvelhető karakterek voltak benne, azon kívül az effektek tökéletesek voltak. Ami nem mellékes, hogy tökéletesen lekötött.

2015.05.20 a.edit63

Az ötlet és a megvalósítás tényleg kiváló, de maga a film nem tudott semmi extrát nyújtani, kissé vontatottnak is éreztem. Ettől eltekintve jó kis mozi.

2015.04.29 Enccso

Bár nagyon-nagyon hosszú volt, de nagyon tetszett. Úgy volt "valóságszagú" hogy közben nem feltétlen a nagy drámák voltak a hangsúlyosak, hanem a hétköznapi mozzanatok. Egy-egy részben kicsit valahol talán mindenki meglátja magát benne. Érdekes, érdemes megnézni.

2016.08.23 beus1987

Látványosnak ígérkező mozi volt, de nálam nem lett az. Az elgondolással nagyot kaszálhattak volna, de a történet olyan semmilyen volt.

2016.06.17 Panna

Nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Az ötlet marha jó, de a történet unalmas lett. Vagy talán az élet is ilyen?

2015.06.01 *tünde

Unalmas és érdektelen egy film. Olyan, mintha eljátszanák amit egy naplóba írtak. Rettentő hosszú, rettentő pocsék.