Testvériség

Testvériség

Bratstvo

1989-ben a szovjet csapatok megkezdik a kivonulást Afganisztánból, a 108. gépesített gyalogos hadosztály azonban még jó ideig nem teheti le a fegyvert, ugyanis egy újabb kihívás vár rájuk: meg kell menteniük Vasziljev tábornok fiát, Alexandert, aki a mudzsahedinek fogságába esett. A megtörtént… Több

Rendező: Pavel Lungin
Forgatókönyvíró: Aleksandr Lungin, Pavel Lungin
Ország: Oroszország
Premier: 2019.05.10.

2020.01.09 19kiko19

Szerintem brutális képet fest egy teljesen fölösleges háborúról. Nem a legjobb film a műfaján belül, viszont rámutat arra, hogy a háborúban az emberek élete szinte semmit sem ér. Sikerül méltó emléket állítani a sok ezer áldozatnak.

2019.11.17 sadis

Mondanám, hogy csupán egy újabb háborús film, amely elpuffogtatja az összes olyan klisét, amely erre a műfajra jellemző. De, nem. Hihetetlenül emberi történet, ugyanakkor rendkívül izgalmas és feszült is. Szinte biztos, hogy még jó néhányszor meg fogom nézni.

2019.10.21 sajvi

Ez egész egyszerűen unalmas volt. Néhány jelenet igazán jól sikerült, de a minősíthetetlen színészi játék, a témához méltatlan hangulat és a rossz kameraállás engem nagyon kihozott a sodromból.

2019.07.21 lnorbert33

Irtó kemény egy film. Tény, hogy piszkosul akciódús, de azt hiszem, ez egyáltalán nem lényeges. Sokkalta inkább a drámai vonala kötött le, és a remek színészi alakítások. Nagyon hiteles volt számomra.