Látlak

Látlak

I Still See You

A film tíz évvel egy, a Föld lakosságának felét elpusztító, katasztrofális eredménnyel zárult kormányzati kísérlet után játszódik, amelynek következményeképp sok ember meghalt - de egy furcsa szellemképként itt ragadt a még élő emberek között. A túlélők nehezen birkóznak meg azzal, hogy… Több

Rendező: Scott Speer
Író: Daniel Waters
Forgatókönyvíró: Jason Fuchs
Premier (HU): 2018.10.11.

2024.01.30 Bafam

Eredeti szellemtörténet

Ez a film egy eredeti szellemtörténet, de nem olyan Ördögűzős, nem ijesztős sikolyos kísértetes, és nem is zombis, kicsit misztikus, kicsit sci-fi kicsit tini-gimi. És egy kicsit posztapokaliptikus is, mivel egy félresikerült tudományos kísérlet történetét meséli el, ahol az emberiség fele félig kihal, és egy olyan világot teremt, ahol kísértetek gyakran járkálnak az élők között, bár nem képesek kapcsolatba lépni egymással, nincsenek hatással a jelenre, és nem is sejtik, hogy elhunytak. Nem mondom, hogy ez egy hibátlan, tökéletes film, de... Vannak jó dolgok ebben a filmben. Valójában vizuálisan elég profinak tűnik, a fotózás is nagyszerű, amolyan sikamlós, a világítás hangulata remekül passzol a film atmoszférájához, hangulathoz, az effektusok pedig meglepően csiszoltak. A zenei aláfestés is viszonylag tökéletesre sikeredett, emeli a film értékét. Habár elég érdekesnek tartom ennek a filmnek a szellem témáját, és élveztem is a filmet, nagy valószínűséggel nem fogom a kedvenceim közé sorolni.

2018.10.30 Bazzzsi

a nap véleménye

Egy erős és jól összerakott történet a Látlak

Nem voltak elvárásaim a filmmel kapcsolatban, de meg kell hogy mondjam, hogy pozitívan csalódtam benne. Elsőre ránézésre elég gyenge lábakon áll a története. Egy 10 évvel korábbi rejtélyes balesetben elhunytak máig szellemként kísértenek a jelenben. ... Teljes kritika

2018.10.25 mamiéstöti2

Rendkívül izgalmas film az elejétől a végéig, nekem nagyon tetszett. A főszereplőt Ronnie-t Bella Thorne játssza, aki fiatal kora ellenére remek színészi játékkal bír. A film elején nagyon alaposan bemutatják az úgynevezett esemény minden jellemzőjé... Több

2018.11.01 indingo

Egész tűrhető a film. Van egy története, ami igaz hasonlít sok más filmre, de egy egységes storyt tudták összegyúrni.

2019.08.14 Szilonka

Dermot Mulroneyt nagyon bírom csak miatta néztem meg a filmet. A story elmegy kategória, nincs túl bonyolítva. A szerelmi szál persze elmaradhatott volna.

A film összbevétele 1 620 637 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 12 535 615 forintot termelt. A hazai mozik összesen 8 857 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film október 12-én Amerikában egyszerre debütál a mozikban és lesz elérhető a Video on Demand szolgáltatásokban. Szerző: hp

A film forgatása 2017. márciusában kezdődött meg. Szerző: hp

Bella Thorne fekete parókát viselt a forgatás idején. Szerző: hp

A Látlak Daniel Waters "Break My Heart 1,000 Times" című 2012-es regényén az adaptációja. Szerző: hp

(2018. 10. 16.)
Láttalak. Már sokszor. Több

(2019. 03. 11.)
Annak, aki szereti a tinifilmeket és a horror mellett a fantasztikus történetek is érdeklik. Több