Látlak

I Still See You

2024.01.30 Bafam

Eredeti szellemtörténet

Ez a film egy eredeti szellemtörténet, de nem olyan Ördögűzős, nem ijesztős sikolyos kísértetes, és nem is zombis, kicsit misztikus, kicsit sci-fi kicsit tini-gimi. És egy kicsit posztapokaliptikus is, mivel egy félresikerült tudományos kísérlet történetét meséli el, ahol az emberiség fele félig kihal, és egy olyan világot teremt, ahol kísértetek gyakran járkálnak az élők között, bár nem képesek kapcsolatba lépni egymással, nincsenek hatással a jelenre, és nem is sejtik, hogy elhunytak. Nem mondom, hogy ez egy hibátlan, tökéletes film, de... Vannak jó dolgok ebben a filmben. Valójában vizuálisan elég profinak tűnik, a fotózás is nagyszerű, amolyan sikamlós, a világítás hangulata remekül passzol a film atmoszférájához, hangulathoz, az effektusok pedig meglepően csiszoltak. A zenei aláfestés is viszonylag tökéletesre sikeredett, emeli a film értékét. Habár elég érdekesnek tartom ennek a filmnek a szellem témáját, és élveztem is a filmet, nagy valószínűséggel nem fogom a kedvenceim közé sorolni.

2018.10.30 Bazzzsi

a nap véleménye

Egy erős és jól összerakott történet a Látlak

Nem voltak elvárásaim a filmmel kapcsolatban, de meg kell hogy mondjam, hogy pozitívan csalódtam benne. Elsőre ránézésre elég gyenge lábakon áll a története. Egy 10 évvel korábbi rejtélyes balesetben elhunytak máig szellemként kísértenek a jelenben. ... Teljes kritika

2018.10.25 mamiéstöti2

Rendkívül izgalmas film az elejétől a végéig, nekem nagyon tetszett. A főszereplőt Ronnie-t Bella Thorne játssza, aki fiatal kora ellenére remek színészi játékkal bír. A film elején nagyon alaposan bemutatják az úgynevezett esemény minden jellemzőjé... Több

2018.11.01 indingo

Egész tűrhető a film. Van egy története, ami igaz hasonlít sok más filmre, de egy egységes storyt tudták összegyúrni.

2019.08.14 Szilonka

Dermot Mulroneyt nagyon bírom csak miatta néztem meg a filmet. A story elmegy kategória, nincs túl bonyolítva. A szerelmi szál persze elmaradhatott volna.

2020.04.25 Caravaggio1978

Tökéletes,tökéletes

Pont az ilyen nem túl ismert filmek hozzák a pozitív meglepit!!Nagyon,de nagyon ütős történet,hihetetlenül összehozták!!

2019.02.13 BoBamburg

Az alaptörténet még egész jó is lenne, de a megvalósítás mindent tönkretesz. Oké, persze egy tinicsajoknak készült popcorn fantasy/horrortól amúgy se vártam sokat, de egész szépen alulmúlta még azt a kevés elvárásomat is. Rengeteg logikátlanság, gáz ... Több

2019.12.30 TomÁcs

Nekem bejött a film. Érdekes volt az apját elveszítő lány története, ebben a különös világban.

2018.10.30 VvV

Bella Thorne az ezer arcú színésznő. :) A történetében sok logikai baki van, de ennek ellenére egész kellemes film.

2020.12.19 Ildikó Bacskai

A történet nem lenne rossz, de a legizgalmasabb részek egyszerűen nincsenek kibontva, ahol az emberben egy sor kérdés merül fel (Mi történt a laborral pontosan? Milyen katasztrófa esemény hatásait látjuk?), ott rébuszokban megfogalmazott, bamba szere... Több

2019.03.22 MMcFly2015

Ugyanattól bűzlik, mint az összes fiataloknak szánt filmadaptáció

A tartalmat elolvasva elég bugyuta az alapkoncepció, de a film megtekintése közben hamar leszűrhető, hogy az elénk tárt, katasztrófa utáni világ komolyabban van ábrázolva, mint azt elsőnek gondolnánk. A thriller elemek meglepően jól működnek, csak korán elnyeli a főszereplő által felvázolt bonyodalmat, a legtöbb tini filmben megismert klisés, egyszerű és logikátlan jellemző. Az iskolában játszódó jelenetek, és a titokzatos fiú bemutatása kb. az Alkonyat színvonalat idézi meg. A maga módján érdekfeszítőre tudták teremteni a légkört, mégis, leragadtunk ott, hogy a látomásokkal gyötört lány inkább szerelmes lesz a ,,rosszfiúba", mintsem a rejtélyekkel teli problémára keressük a megoldást... Ez nem passzol ide. Teljesen fölösleges melodráma. A film majdnem a felétől halad a kiszámíthatóság ösvényén. Nem tudja megmenteni a csattanó, mert aki látott akár gyengébb thrillereket is ennél, annak sajnos hamarabb leeshet a ,,nagy" csavar. Ahogy a többi, fiataloknak szánt könyvből lévő filmadaptáció, ez sem lett kimagasló. Őszintén, nem tartom valószínűnek, hogy az iskolás korosztályon kívül tudna okozni bárkinek is kellő feszültséget.

2019.08.06 Greeta

Első blikkre azt mondtam az előzetes alapján, hogy milyen marhaság ez, de miután megnéztem azt kellett mondanom hogy ne ítéljek elsőre. Érdekes, jól felépített film.

2019.01.26 Timcsi

Korrekt a története. Akar valamit közölni és az eljut hozzánk. Nem esek túlzásokba és nem akar megvezetni.

2019.04.20 petraszab

Elég jól megoldották a készítők ezt a szellemes vonalat. A története jól építkezik, és még fordulat is van benne.