Brüno

Brüno

2022.06.25 Éva395983 Nézhetetlen

Ritka gusztustalan, agyatlan, gyenge film. Képtelen voltam 10 percnél tovább nézni.

2018.02.02 Artemisia

Sacha Baron Cohen sajátos humorához kétségtelenül nyitott, edzett ízlés kell,összességében én sem vagyok elragadtatva a filmjeitől, de mégis azt gondolom,hogy ennek a filmnek sikerült az, ami a Borat-nak nem ; a módszeres polgárpukkasztás közben átlé... Több

2017.05.18 Berto49 Nézhetetlen

A második, és egyben az utolsó olyan film, amelyben Sacha Baron Cohen a főszereplő és én a megnézésére vetemedek! Egyszerűen nem tudom elviselni a fazont, aki ugyan elég tehetséges, de nem vagyok vevő a humorára! Ennyi gusztustalanságot egy filmbe be... Több

2018.08.17 erahurka

Nagyon szeretem a Boratot, és még a Diktátor is bejött, de ez nekem már túl sok volt. Sosem gondoltam hogy mozifilmben fogok képernyőbe ágaskodó farkat látni, hát ez is megtörtént. Hasonlóan történelmi pillanat az Agyas és Agyatlan elefántos jelenetéhez.

2020.09.12 uniterra Nézhetetlen

Tiz perc es eleg. Barmelyikunk tudna rogtonozni hasonlo baromsagot, instant. Legyen abszurd ossze nem illo gondolat, legyen provokativ szofordulat vagy kepi hatas s ezt ismeteld vegtelenul. Keves, nagyon keves humornak. Nem csalodtam, ez is olyan szar mint a tobbi eloadmanya.

2015.02.11 Zsceeeka

A legjobb Sacha Baron Cohen film véleményem szerint, én legalábbis nagyon nagyokat nevettem rajta.

2017.09.25 SzFa Nézhetetlen

Számomra ey förtelmes, rettentően rossz humorú nézhetetlen film. Egyáltalán nem bírtam végig nézni. Senkinek sem ajánlom. Rettentően gusztustalan meleg poénok tárháza. Nem létezik, hogy ez valakinek tetszik.

2016.11.29 Ercsi

Nekem nagyon nem tetszett ez a film, nem tudtam jól szórakozni rajta, sőt helyenként kifejezetten gusztustalannak tartottam. Meglehetősen megbotránkoztató volt számomra, túl merész.

2015.05.13 Szeky

A Brüno talán a legvisszataszítóbb paródiája Sacha Baron Cohennek. Nagyon megbotránkoztató film, de ettől függetlenül egy jó nevetésre elegendő. Igaz rá a mondás, hogy: "Tűvel bökdöstem volna a szemeimet" - "Nagy harc lett volna a tűkért". Mindent ös... Több

2015.07.13 Timejja

Egyetértek, hogy ez Cohen eddigi legbotrányosabb filmje. Egyetértek, hogy egyértelmáen nem olyan ütős mint pl. a Borat, viszont a Brüno szintén egy jó kis ferde tükröt mutat Hálivúdnak: ha sztár akarsz lenni csinálj botrányokat, készíts kompromittáló... Több

2016.04.21 DrPepper11111

Szerintem ez a legjobb Sacha Baron Cohen film, brutálisan polgárpukkasztó, zseniális darab. Nagyon jól bemutatja, hogy milyen elcseszett a celebvilág.

2014.11.03 tomvétsz

Sacha Baron Cohen harmadik nagy polgárpukkasztó filmje sajnos nem képes a korábbi kettő nyomdokaiba lépni. A filmben Cohen csak árnyéka önmagának. Sokkal alpáribb és közönségesebb, mint eddig bármikor, de eredetinek és viccesnek csak ritkán sikerül lennie. A filmhez komolyabb tervezés, és több új ötlet kellett volna.

2020.10.10 dsysy

Nem értem, hogy csúszhattam el eddig mellette, és nem évült el. Kitűnő nagyítást kapunk homofób világunkra.. mindezt egy jól működő groteszk humorral tálalva , ami a torkodon fagy a következő leütésnél. mert szembesülsz azzal, hogy nem a film a gusztustalan, hanem a világ amiben élünk!

2019.07.11 bob.007

Nem lett annyira rossz ez a film, de azért annyira jó sem, mint a Borat vagy az Ali G. Egyébként sokkal merészebb és megbotránkoztatóbb, mint a korábbi filmek, némelyik poén már szinte fáj... úgy lehet rajta a legnagyobbakat nevetni, ha az ember már eleve hangulatban van.