Bűbáj

Enchanted

2024.01.19 Tomipapi

Én nem szeretem az éneklős filmeket, de itt szerencsére jó volt a zene. A történet nagyon aranyos és e világi. Bár ez a hipp-hopp partner csere mindig visszás érzést kelt bennem. Nélküle 5 pontot adtam volna, de így csak 4.

2018.12.04 mamiéstöti2

Igazi esti kikapcsolódás ez a remekmű, szerintem minden korosztály számára megfelelő. Nekem tetszettek a szereplők is benne.

Nekem nem tetszett,és megmondom őszintén,kifejezetten nem is tudnám az okát megmondani.Unalmas,és semmitmondó.A zenék elfogadhatóak,de ennyi a pozitívum.

2017.07.02 indingo

Felnőttek számára is szórakoztató mese-film, igazi kikapcsolódást ígér és mindenki egy kicsit újra gyereknek érzetheti magát. Kedves, többször nézhető történet.

2017.07.23 Deku

Egy igazán elbűvölő, aranyos kis mese akár felnőtteknek is. Többször is simán nézhető és külön tetszettek a musical-es részében lévő dalok. Nagyon szerethető. Ajánlom.

2019.02.10 dailyfilmsan

Kicsiknek, nagyoknak egyaránt szórakoztató. Más szemszögből világít rá a rajzfilmekre és tele van rajzfilmes klsés utalásokkal. Persze ezek csak az előnyére válik a filmnek. Amy Adams csodás a filmben egy igazi hercegnő. A történet a Disney megszokot... Több

2016.10.25 MP170506

Nagyon aranyos film. Bájos a történet, aranyos a humora. Szerintem jól ki lett dolgozva és a színészek is jól hozzák a karakterüket. Én felnőtt fejjel is szeretem!

2021.06.11 elekm90

Nem tetszett és irritált, főleg Amy Adams, akit egyébként nagyon kedvelek. Tény, hogy nem én vagyok a célközönség, de ettől nem tudtam függetleníteni magam, engem nem sikerült elvarázsolnia.

2019.05.18 Ms. Akárki

Amy Adams és James Marsden miatt néztem meg annó. Nem vártam tőle sokat, de kifejezetten kellemes meglepetés volt ez a film és mesekarakterek egyszerre való felvonultatása. Egyedi és mégis klasszikus disney film. Megvan benne minden ami kell egy jó k... Több

2018.11.02 Norbert93

Nagyon szórakoztató, könnyed, aranyos mese/film. Felnőtteknek is ajánlom.

2017.11.02 Bazzzsi

Jobban bejött, mint a Walt Disney mesefilmek leporolt filmes változatai. Sok ötlet volt benne, látványos volt és szívderítő. A története egyedi és bele lett ültetve a mai kor világába.

2016.02.21 Lonka

Szó szerint bűbájos film. Igazi mese-film, mesések a karakterek, a ruhák. Először azt hittem, nagyon gagyi lesz, de kellemesen csalódtam. Jók a dalok is.

2017.12.17 Greeta

Olyan mint egy Disney mese hús-vér szereplőkkel. Aki szeret a meséket és még hisz egy picit bennük az nem fog csalódni. A története nagyon furfangos és varázslatos.

2019.02.01 Timcsi

Örök gyerekeknek való történet. Szuper hangulata van ezzel a mesés környezetbe ültetett hamupipőke történettel.