Bűbáj

Enchanted

2020.01.05 petraszab

Nagyon kedvelhető film, főleg azon felnőtteknek akikben van még egy kisgyerek. Humoros és romantikus a története és imádnivaló benne a párocska.

2018.03.07 kevelin

Megnéztem, de valahogy nem jött be. Ez a mese keveredik a valósággal dolog szerintem nem volt egy jó választás legalábbis nekem nem jött be. a sztori jó talán még a kivitelezés is, de engem mégsem tudott megnyerni. ráadásul tólon tól romantikusra sikeredett amit meg alapból nagyon nem szeretek.

2018.10.14 Csillagpor

Imádom a kevert mese és élőszereplős filmeket, így ez sem kivétel. És az alap hogy Amy Adams és James Marsden mint hercegnő és herceg alapból megmosolyogtató. Felnőtteknek gyerekeknek egyaránt élvezhető filmecske klassz történettel és zenékkel tarkítva.

2016.02.14 doroffee

Hihetetlen bájos film! Kedvenc Disney-filmjeim egyike. Olyan pontosan, precízen és szeretettel figurázza ki a klasszikus Disney-meséket, hogy az valami hihetetlen. Nagyon kedves humorral mutatja be, hogy egy tipikus Disney-hercegnő mihez kezdene magá... Több

2017.12.30 authorgirlll

Ez film azért olyan jó mert nem veszi magát túl komolyan. Az összes mesés klisé megtalálható benne még a sárkány sem hiányzik. Bemutatja hogy az igaz szerelem nem első látásra születik.

2016.04.28 Bogi

Nagyon izgalmas és kikapcsol mindig mikor leülök elé:) Édesen bugyuta néhol, de akkor is nagy kedvenc. Emlékszem mikor premieres volt mennyire rá voltam kattanva. Ez után rohantam át az Arany iránytűt megnézni:) Igazi romantikus, kislányfantáziás film, mesével vegyítve az elején. Az első pár perces rajzos rész pedig meseszép.

2018.04.22 Plisetsky

Amikor először láttam, kissé bosszankodva vettem tudomásul, hogy "na... ebben is énekelnek..." viszont nemrég amikor újra adták a tévében, szörnyen jó érzés volt nézni és hallgatni, milyen pozitívnek és naivnak hat egy meséből jött karakter a mi vilá... Több

2015.06.30 Prücsök

Kicsit sablonos történet, új köntösbe öltöztetve. Nekem kifejezetten tetszett, a dalok nagyon jók lettek benne, a színészek is tetszettek, Patrick Dempsey pozitív csalódás volt!

2017.07.04 gerda

Aranyos film, érdemes megnézni felnőtteknek is szerintem. Kedves kis történet, amiből nem hiányozhat a gonosz és a jó közötti küzdelem sem, na meg persze a szerelem

2016.07.25 N.Béla

Igazi kicsit unalmas gyermektörténet. Felnőtteknek nem túlzottan szórakoztató, pedig én szeretem még a mesésebb filmeket is. Allig van benne értékelhető humorforrás sajnos. Pedig sokat vártam tőle a beharangozói miatt. A zenéi viszont nagyon szépek magyarul.

2016.07.24 Igob1

Nagyon aranyos mese/film. Gyereknek és felnőttek is egyaránt értéket képvisel. Tényleg izgalmas, én is meglepődtem pár éve, pedig csak egy habosbabos tündérmesének tűnik elsőre, de nagyonis megéri azt a két órát. A két főszereplő miatt pedig már végképp nem lehet kérdés. Csodás zene.

2015.06.27 Mócii

Kiváló film. Imádom a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. Maga Bűbáj ez a film! A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

2015.08.16 Corazon.Donq

Rossz film? Ez azon is túlmutat. Nincs még egy ilyen, amire azt mondhatom, hogy felesleges. Nos, mást nem is nagyon tudok mondani. Ha nem akarsz időt pazarolni, akkor kerüld el messzire.

2015.06.17 AESB

Nagyon aranyos film. A történet igazi tündérmese, nagyon jó kis humorral fűszerezve. A dalok hihetetlenül jók benne, fülbemászóak. Szerintem jó kis film gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt!