Boldogság bármi áron

Cake

2020.09.04 TomÁcs

Tetszett, hogy Jennifer Aniston bevállalta. Más mint amit megszoktunk tőle. Komolyabb és érzelmesebb darab és jól megugrotta a feladatokat. Még több ilyet tőle.

2016.10.15 erare

Furcsa film, mert egyrészről nagyon jó, másrészt viszont hiányos a története. Jennifer Anistonnal kapcsolatban hasonló élményem volt, mint Doktor Szöszivel az Úton című dráma kapcsán: egy korábban csakis vígjáték szinten létező színésznőből felszínre... Több

2017.07.02 indingo

Meglepően jó film volt annak ellenére, hogy a téma nem könnyen emészthető. Remekül ábrázolja, hogy egy betegség mennyire tönkre tudja tenni az embert és a körülöttünk levőket egyaránt.

2016.05.28 Berto49

Nagyon jó dráma egy tragikus balesetet átélt, a balesetben a kisfiát elvesztő depressziós, örökös fájdalmakkal küzdő nőről. Jennifer Aniston valami fergetegeset játszik. Anistonra már a „Családi üzelmek”-ben figyeltem fel, de ezzel a filmmel a kimondott kedvenceim közé került.

2017.11.18 Bazzzsi

Nem volt rossz a film, de úgy igazából semmiről sem szólt, ami újdonság lenne. Jennifer Aniston sokat dobott a filmen, mert egy ismeretlen színésznővel eladhatatlan lett volna.

2015.05.26 Curacao86

Magával ragadó, érzelmes, szerethető, néha vidám, máskor torokszorító pillanatokkal teli dráma! Kétségtelen, hogy Jennifer Aniston karrierje eddigi legjobb szerepéből a lehető legtöbbet, a legjobban hozza ki! Megérdemelte volna az Oscar-díj jelölést ... Több

2017.07.23 Lonka

Nem értem miért kellett Jennifer Anistonnak meghízni a szerepért, anélkül is hiteles lehetett volna. Sokszor olyan érzésem volt, hogy sajnáltatja magát JA karaktere és nincs benne küzdés.

2017.12.10 Greeta

Az egész film középpontjában Jennifer Aniston áll, az ő testi lelki betegsége. Az alakítása említésre méltó. Maga a történet picit savanyú, lassú és cél nélküli.

2015.09.01 Ragemarci

A forgatókönyv jó, Aniston meglepően jó, kellemes kis melodráma

2016.11.10 kicsimano

A Daniel Barnz által rendezett Boldoság bármi áron, sajnos nem tudta megugrani azt a szintet, amit elvártam ettől a filmtől. Pedig jó is lehetett volna. Viszont a legnagyobb probléma vele, hogy a történet szinte nem szól semmiről, ezért egy idő után igen ellaposodik, unalmassá válik. Egyszer azért nézhető.

2015.09.22 tamas84

Nem tudom mit mondjak erről a filmről... Őszintén szólva egyáltalán nem tartom jó filmnek, de Jennifer Aniston viszont remek alakítást hozott. Ő vitte el a hátán az egész katyvaszt, és ha a rendező kicsit jobb lett volna, Aniston is megkaphatta volna... Több

2016.04.01 Mmaarrttoonn

Nem jött át a film. Unalmas, semmitmondó, sok esetben vontatott lassú történésekkel. Színészi alakításban sem szárnyalt. Nem ajánlom, nekem csalódás volt.