Szólíts a neveden

Call Me by Your Name

2018.08.16 erahurka

Nem gondoltam hogy valaha élvezni fogom, ahogy két meleg (?) férfi flörtöl, és aztán össze is jön. A hangulat, a környezet, a képek egyszerűen zseniálisak, a hossz viszont picit fárasztó lehet, én az utolsó 20-30 percen picit már bevallom, szenvedtem... Több

2018.01.22 Milanman

Már az első képkockák egyértelműsítik a nézőben, hogy az elsősorban amerikai filmekhez szokott szeme ezúttal valami egészen mást fog tapasztalni. A Szólíts a neveden! igazi, minden elemében a klasszikus európai filmes iskolákat idéző alkotás, mellyel... Több

2018.08.28 Lonka

Annak ellenére, hogy homoszexuálisok állnak a középpontban sokkal érzelmesebb és valóságosabb szerelemet mutat be a film, mint néhány hétköznapi romantikus film.

2019.01.20 Timcsi

WOW! Mindenkinek eltérő az ízlése, de szerintem nagyon finoman bántak a témával.

2019.05.12 Ms. Akárki

Nagyon szép romantikus film. Az egyik kedvencem. Az első szerelmet mutatja be. A belső igények és a külső elvárások nyomása lüktet főleg a filmben. Merjünk e szeretni valakit, ha azt elméletileg nem szabadna. Nagyon különleges film.

2020.04.12 Ildikó Bacskai

Szerelemről

Barack és bor ízű , romantikus, erotikus filmcsemege. Öröm volt nézni, és átérezni a reménytelen szerelmet.

2018.10.20 Csillagpor

Nagyon szép és igaz történet volt. Küzdelmekkel teli az élet akárki akármit mond is, ha más vagy. De az élet szép és élni kell tovább, ahogy a film is mutatja, mert bármikor jóra fordulhat minden. Nagyon érdekes volt a képi világ, a perspektíva, ahogy bemutatták a filmet a srác szemén át. Mindenképpen érdemes megnézni.

2018.03.02 XETH

Hú, hát kemény dió ez a film. Őszintén, én végig úgy éreztem, hogy nem történik semmi. Csapongtunk egyik semmitmondó jelenetből a másikba. Könnyen lehet, hogy nem értem meg erre a filmre, vagy egyszerűen nem tudom értékelni, művészfilmeknél bizony el... Több

2019.04.14 petraszab

Kenterbe veri a legtöbb hetero szerelmet bemutató filmet. A zenéje elképesztően illett a történetet és nem is tudom elképzelni, hogy két hereto pasi, hogy tudta ilyen érzelmese és hihetően eljátszani a karaktereket.

2020.10.31 Annuska

A filmben imádni való Timothee Chalamet és Armie Hammer. Számomra zseniális a film, igazi érzelmi robbanás, amelynek a végén üvölteni szeretnék.

2020.10.08 HannaK

Nem gondoltam volna, hogy ennyire mély lesz a történet, ahogy Elio sem ahogy annak a nyárnak nekivágott amely örökre megváltoztatta az életét.

2020.10.17 HanGa

A legfájdalmasabb film a szerelemről, amelyet valaha láttam. Már a cím hallatán is könny szökik a szemebe, a daloktól meg aztán teljesen elgyengülök.

2018.11.25 lauralaura Nézhetetlen

2018-ban az egyik legkedvesebb filmem, és szerintem még sokáig az marad. Tényleg szerelembe esel a hellyel, a hangulattal, a zenével. Csodaszép film, ha szereted a kedves, életvidám, hangulati filmeket, akkor ajánlom megnézésre!

2019.01.18 tooker

nagyon érdekes a története, és valójában a film címe keltette fel az érdeklődésem. Érdekes a szerelmi szál, kissé elvont. Magával ragadó és feszült film.