Láthatatlan város

Cidade Invisível

2023.04.22 puszta

Meglepően jó sorozat, bár némi klisé van a sztoriban, ez kicsit sem zavaró, mert érdekesek a karakterek és a történetvezetés. Ahogy mások is írták, nagyon szépen van beleszőve a mitikus vonal, ráadásul a legtöbb szereplő nem egydimenziós, azaz nem „r... Több

2022.01.28 Robinson76

Varázsvilág, ami nem túl varázslatos

A sorozat alapgondolata jó, a latin-amerikai folklór érdekesnek tűnt, ezért fel is keltette az érdeklődésemet, de összességében egyáltalán nem varázsolt el. Ahogy a két világ egyre inkább találkozik, én úgy távolodtam el a szériától. A valóság és az ősi brazil mítoszok összefonódása nekem nem igazán nyerte el a tetszésemet. Némelykor jól teljesít a sorozat, van viszont, amikor kevésbé működik, ezért csak átlagos szériának tartom.

2021.01.02 Bulki

Ez a sorozat szerintem akkor is élvezetes, ha nem vagyunk rágyógyulva a brazil kultrúrára, mert egy nagyon látványos és izgalmas fantasy-világot teremt egy teljesen máshonnan érkező nézőnek is.

2021.02.07 szabi

Az, ahogyan ez a film feldolgozza a brazil folklórt, kb tanítani kellene - nagyon izgalmas és egyedi a megközelítés, de egyben nagyon modern is, holott ezek a hiedelmek jó régre nyúlnak vissza.