gandalf01   2017. 01. 09.

Már nem emlékszem, mi vitt rá, hogy megnézzem ezt a filmet, de nem volt rossz. Érdekesen keveredett benne a humor és a filozófiai gondolatok. Az egyetlen, amit felrónék, hogy annak ellenére, hogy egy harcművészről szól a harcjelenetek harmatgyengék... az én ízlésemnek. Kaphattak volna hangsúlyosabb szerepet is.

varjú   2016. 12. 04.

Érdekes, hogy Bruce Lee halála után néhány évvel készült a film. Bár ez szerintem látszik is, sajnos nem igazán éreztem a hatását a harci jeleneteken. Nosztalgiaként érdemes megnézni, mai szemmel nézve mindenképp idejétmúlt darab, nem igazán felel meg a modern fantasy-val szembeni elvárásoknak.

David Carradine
Christopher Lee