Clifton Hill

Egy fiatal nő hazatér szülővárosába, Niagara Fallsba, ahol rövidesen régi szörnyű emlékei is kísérteni kezdik az elrablásáról.

(csd)

Rendező: Albert Shin
Forgatókönyvíró: James Schultz, Albert Shin
Ország: Kanada
Premier: 2019.09.05. | HBO Max (2020.12.14.)

KULCSSZAVAK

2020.12.20 Róbert Molnár

Fura egy film. Nem mondanám, hogy rossz, de azt sem, hogy jó. Ami kizsigerelt, az a zenéje. Régen hallottam ennyire idegesítő, feltűnően rossz zenei aláfestéseket. A sztori azért pörgeti az agyat, hogy vajon mi történhetett a kisfiúval, s kisebb ford... Több

2020.12.17 tomtom

Közepesem erőldödő és kicsit vérszegény thriller, vagyis nem is tudom pontosan, hogy az-e - mindenesetre nem tolnak túl benne semmit.

2020.03.28 BloodyMary

Nem mondom, hogy rabul ejtett és fogva tartott, de úgy, hogy a háttérben ment, annyira nem zavart, sem a klisés, sem a kicsit unalmas mivolta.

2019.12.09 Penge

Teljesen felejthető, egyszer nézős film, ami legfeljebb akkor jó, amikor tényleg nincsen semmi más. De ilyenkor inkább nézzünk valamit, amit már láttunk, mert az is jobb.

A film összbevétele 3 449 dollár volt (imdb.com).

(2021. 01. 04.)
Nyomozás sötét hangulatban
Ha valaki David Cronenberget véli felfedezni egy búvár szerepében, akkor nem téved. Tényleg ő az. Most már csak az a kérdés, hogy ki szereti és ki utálja az „öreg” munkásságát. Több