Advertisement

Vicky Krieps
Daniel Ison
Francesca Eastwood
Alex Wolff

Vilmos393432   2022. 01. 09.

Túl kevés halott kisbaba!

Én asszondom, fasza film volt ez, de nem volt elég halott kisbaba, úgyhogy 2* (k*rvák).

Artemisia   2021. 08. 29.

A tehetség múlandó

M. Night Shyamalantól megszokhattuk már a nem mindennapi, abszurd témaválasztást. Nincs ez másképp legújabb filmje, az Idő esetében sem, mely Pierre-Oscar Lévy és Frederik Peeters 2010-es képregényét, a Sandcastle-t vette alapul. Maga az alapanyag pe... teljes kritika»

Harper   2021. 07. 30.

Idő (Old) - Shyamalan ezúttal közepeset alkotott

Nagyon vártam már Manoj N. Shyamalan, indiai származású amerikai rendező legújabb filmjét, mert nagy rajongója vagyok a munkásságának, és a Jelek, Hatodik érzék, Üveg, illetve Lány a vízben után kíváncsi voltam, mivel rukkol elő. Aztán a Mafab döntés... teljes kritika»

Ms. Akárki   2021. 10. 31.

Hát ettől szerintem én is öregedtem csettintesre vagy 20 évet. Szörnyen unalmas. Pedig az előzetes alapján izgalmasnak tűnt.

Nk   2021. 10. 31.

Az alapkoncepció nagyon tetszik, és egész jól adagolják az izgalmakat. Ha a karaktereket kicsit jobban (vagyis egyáltalán valamennyire) kidolgozzák, a feszültség sokkal erősebb lenne, és egy kifejezetten jó film lenne. A vége elég összecsapott, bátrabb befejezéssel nagyobb lenne a hatás.

Sabnock Sanatory   2021. 11. 29.

M. Night Shyamalan, az ön ideje lejárt.

Pedig nem vagyok egy negatív fazon, komolyan mondom... De itt tényleg nem értettem a film koncepcióját. Egy vacak gyógyszerért ment a népirtás? Hú bakker... Shyamalan... Minden oké ott fent, a toronyban? Jó persze, értem én ezt az egész felhajtást, d... teljes kritika»

elekm90   2021. 11. 08.

Jó koncepció, összecsapott és átgondolatlan kivitelezés

M. Night Shyamalan nálam az a rendező/forgatókönyvíró, aki legtöbbször érdekes alaphelyzeteket vázol fel, aztán ezt vagy sikerül jól megvalósítani és vászonra vinni, vagy nem, nálam ez az alkotása az utóbbi kategóriába esett. Tetszett az ötlet, ahogy... teljes kritika»

A film 167 140 770 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 105 080 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ken Leung (Jarin) korábban szerepelt a Lost című sorozatban, amely szintén egy titokzatos szigetről szólt.

(diumiu)

M. Night Shyamalan 2020. szeptember 26-án hozta nyilvánosságra a film első poszterét.

M. Night Shyamalan 35 mm-es szalagra forgatta a filmet.

A film története laza szálakon kapcsolódik Pierre Oscar Levy és Frederik Peeters "Sandcastle" című képregényéhez.

2019 októberében jelentették be hivatalosan, hogy a Universal Studios és a rendező, M. Night Shyamalan két thrillerre szóló szerződést írt alá. Shyamalan a rendezés mellett mindkét film forgatókönyvét jegyzi, valamit ő vállalta magára a produceri teendőket is.

Az utóbbi évek legkülönlegesebb filmélménye az Idő, hiszen papíron nem kellene működnie, s kétségtelen, hogy sokak számára nem is fog. Shyamalan nem fogja többé a kezünket, nem kíván köztes megoldásokra támaszkodni, inkább bedob minket világa kellős közepére és megvárja, kik lesznek azok, akik átvészelik azt ép ésszel a végéig. több»

Miután Hollywood és a közönség is kivetette magából, úgy tűnt, gyökereihez való visszatérésével M. Night. Shyamalan rendezőt visszafogadják a nézők. De vajon tudott-e ismét újat mutatni a fordulatok koronázatlan királya, legfrissebb horror-thrillerével, az Idővel? több»

Én szeretem Borgest, adom. De ez az Agatha Christie-be ojtott Benjamin Button, harmadrendű kiszerelésben, tényleg már csak ez hiányzott. Ha lenne humora ennek a csávónak, akkor ő maga is Borges-paródiának gondolná, de neki nincsen humora. több»