Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Bezárva

VvV   2018. 11. 03.

A feszültséget nem tudták megteremteni a készítők és így pont a lényeg veszett el. A története is csak közepes.

indingo   2017. 04. 15.

Nekem is A fiú című filmet juttat eszembe, bár azért az jobban tetszett. A története nem volna rossz, de picit erőltetettnek éreztem. Az, hogy eljátszom a bénaságom is erős.

HercegPeter   2018. 02. 19.

Azt hiszem egyértelmű, hogy ez nem horror. Sokkal inkább thriller. Van benne körülbelül kettő, maximum három pillanat, ahol megijedhetünk, de ettől még egy film nem lesz horror. Viszont a folyamatos feszültség megvan, ami egy thrillerhez kell. A fordulat egyik fele szerintem eléggé kiszámítható, a másik meg sejthető. Naomi Watts alakítására nem igazán lehet panasz, bár a film elején, mikor már vagy negyedjére riad fel álmából kezd kicsit idegesítő lenni. Ő az a név itt, aki a legtöbb nézőt vonzza. Rajta kívül senki sem szerepel annyit, hogy igazából bármit is lehessen rá mondani.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Elég sokáig fenntartja a film azt a kettősséget, hogy a nő dilizett be a gyógyszerektől vagy valaki más áll a háttérben. Korrekt a története, nem lehet az elején kitalálni a dolgokat.

MKristijan   2016. 11. 25.

Az előzetes vélemények után némileg féltem a filmtől. Ahogy haladt előre a történet ez teljesen elhalványult. Itt-ott hasonlított számomra a Boy címűre. De úgy érzem megérte :)

Charlie Heaton
Charlie Heaton
Jacob Tremblay

A Bezárva egy cselekmény- és színészközpontú, eredeti ötletre épülő film, ami egyben azt is bizonyítja, hogy ez önmagában édeskevés a jó moziélményhez. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. több»

A kör és az Álmok otthona után Naomi Watts újra horrorfilmben rémüldözik. 45/100 több»

Charlie Heaton miatt egyszer meg lehet nézni a filmet, de végeredményben egy teljesen szürke, lapos, klisés mozi lett.
6/10 több»

A film összbevétele 6 891 009 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 26 395 875 forintot termelt. A hazai mozik összesen 18 724 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Naomi Watts doktorának Apple laptopja volt.

Naomi Watts-nak egy Canon nyomtatója volt.

Ez Naomi Watts és Jacob Tremblay első közös filmje.

(ps)