Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Shut In

Charlie Heaton
Charlie Heaton

VvV   2018. 11. 03.

A feszültséget nem tudták megteremteni a készítők és így pont a lényeg veszett el. A története is csak közepes.

indingo   2017. 04. 15.

Nekem is A fiú című filmet juttat eszembe, bár azért az jobban tetszett. A története nem volna rossz, de picit erőltetettnek éreztem. Az, hogy eljátszom a bénaságom is erős.

HercegPeter   2018. 02. 19.

Azt hiszem egyértelmű, hogy ez nem horror. Sokkal inkább thriller. Van benne körülbelül kettő, maximum három pillanat, ahol megijedhetünk, de ettől még egy film nem lesz horror. Viszont a folyamatos feszültség megvan, ami egy thrillerhez kell. A ford... több»

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Naomi Watts nélkül nem lehetett volna eladni az biztos. A történetben örültem, hogy nem egy misztikus, természetfeletti iráynba mentek el a készítők, mostanában valahogy túl sok olyan film készült.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Elég sokáig fenntartja a film azt a kettősséget, hogy a nő dilizett be a gyógyszerektől vagy valaki más áll a háttérben. Korrekt a története, nem lehet az elején kitalálni a dolgokat.

BoBamburg   2017. 11. 09.

Unalmas film. Próbálkozik, de nem sikerül neki. :( Nem borzalmasan rossz, de rossz.

Lonka   2017. 07. 23.

Jól indult a film, mindig szeretem ha jól felvezetnek valami titkok és nem mondanak el mindent előre a nézőnek. Az ok-okozati kapcsolatok néhol felborultak.

A film összbevétele 6 891 009 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 26 395 875 forintot termelt. A hazai mozik összesen 18 724 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Naomi Watts doktorának Apple laptopja volt.

Naomi Watts-nak egy Canon nyomtatója volt.

Ez Naomi Watts és Jacob Tremblay első közös filmje.

(ps)

A Bezárva egy cselekmény- és színészközpontú, eredeti ötletre épülő film, ami egyben azt is bizonyítja, hogy ez önmagában édeskevés a jó moziélményhez. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. több»

A kör és az Álmok otthona után Naomi Watts újra horrorfilmben rémüldözik. 45/100 több»