Club Zero

Miss Novak (Mia Wasikowska) egy neves bentlakásos iskolába érkezik, hogy megmutassa a diákoknak a legújabb étkezési trendeket. Megtanítja őket arra, hogyan étkezzenek tudatosan – kevesebbet és jobban.
Az új, „fenntartható” életmóddal megszabadítja őket mindentől, amiben eddig hittek.… Több

Rendező: Jessica Hausner
Mia Wasikowska
Luke Barker
Jessica Hausner

2024.01.12 ofszet

Szerintem nagyon elgondolkodtató film, bár a történet mintha egy kissé el lenne nagyolva. Bőven fért volna még ide mondanivaló.

2024.01.11 Bence

Bár a hangulata teljesen magával ragadott, valahogy nem annyira maradt meg bennem a sztori. Inkább a képi világa volt az, ami sokkal inkább bejött.

A film 376 210 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 185 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Jessica Hausner rendező korábbi filmjeit, a Lourdes, A boldogságvirág és az Őrült szerelem című alkotásokat Magyarországon is bemutatták.Szerző: csd

A Club Zero Európai Filmdíjat nyert a Legjobb zene kategóriában.Szerző: csd

A Club Zero világpremierjére a Cannes-i Nemzetközi Filmfesztivál versenyprogramjában került sor.Szerző: csd

(2024. 03. 02.)
Akkor is a testünk vagyunk
Bár címkéje szerint thriller-horror-vígjáték, a Club Zero sem nem nyomasztó, sem nem ijesztő, sem nem nevettető. Helyette a szociológiai eltévelyedések vagy bizonytalankodások intő szándékú tankönyvi példája. Több