Kaméleon

indingo   2017. 05. 03.

Remek magyar film, amit tényleg jól összeraktak a készítők. Nagy Ervin tökéletes választás volt a szerepre, nagyon jól állt neki. A története igazán érdekes volt.

Berto49   2017. 01. 22.

Érdekes módon másodjára sokkal jobban tetszett, mint első látásra. A mai magyar rendezők közül Goda Krisztina a kedvencem, bár a „Szabadság, szerelem” nem igazán sikerült. Ez a mozi bárhol a világon megállja a helyét. Csavaros, érdekfeszítő történet, remekül játszó főszereplő (Nagy Ervin), remek fényképezés, kellemes kísérőzene. Egy perce sem unalmas, a szélhámos valahol még szimpatikussá is válik.

Bob   2016. 08. 31.

Végre egy olyan magyar film volt, amit mindenkinek tudtam ajánlani. :)

Lonka   2017. 07. 28.

Én szeretem a magyar filmeket és pártolom is, hogy minél több igényes alkotás szülessen. A története jól felépített, értelmesek a párbeszédek. Én nagyon bírtam.

Timcsi   2019. 03. 14.

Én itt ismertem meg Nagy Ervint és játékát. Remek film. Végre egy izgalmas hazai történet.

Kulka János
László Zsolt
Hámori Gabriella

A film szerepel a magyar LMBT listán,mely azokat a filmeket tartalmazza, melyekben leszbikus, meleg, biszexszuális vagy transznemű szereplők szerepelnek,illetve a film cselekményére hatással van, ha a filmben azonos neműek közötti kapcsolat létesül.