Kaméleon (2008)

Kaméleon

Kulka János
László Zsolt

sptt   2020. 06. 27.

Jó sztori, jó színészek, izgalmas vonalvezetés, jó film. Mindig halasztgattam, majd megnézem egyszer... Kár volt várni rá, tényleg rendben van.

indingo   2017. 05. 03.

Remek magyar film, amit tényleg jól összeraktak a készítők. Nagy Ervin tökéletes választás volt a szerepre, nagyon jól állt neki. A története igazán érdekes volt.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 03.

Na végre,egy jó kis magyar film,és végre egy jó,és karizmatikus vagány férfi színész(Nagy Ervin).Jól fel van építve a történet,érdekfeszítő,izgalmas,remek párbeszédekkel tarkítva. Többször nézős!

Berto49   2017. 01. 22.

Érdekes módon másodjára sokkal jobban tetszett, mint első látásra. A mai magyar rendezők közül Goda Krisztina a kedvencem, bár a „Szabadság, szerelem” nem igazán sikerült. Ez a mozi bárhol a világon megállja a helyét. Csavaros, érdekfeszítő történet,... több»

Lonka   2017. 07. 28.

Én szeretem a magyar filmeket és pártolom is, hogy minél több igényes alkotás szülessen. A története jól felépített, értelmesek a párbeszédek. Én nagyon bírtam.

Bob   2016. 08. 31.

Végre egy olyan magyar film volt, amit mindenkinek tudtam ajánlani. :)

Timcsi   2019. 03. 14.

Én itt ismertem meg Nagy Ervint és játékát. Remek film. Végre egy izgalmas hazai történet.

A film összbevétele 676 111 dollár volt (imdb.com).

A film Csányi Sándor és Hámori Gabriella harmadik közös filmje.

(indingo )

A film szerepel a magyar LMBT listán,mely azokat a filmeket tartalmazza, melyekben leszbikus, meleg, biszexszuális vagy transznemű szereplők szerepelnek,illetve a film cselekményére hatással van, ha a filmben azonos neműek közötti kapcsolat létesül.